БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ! ЖИТТЯ ТРИВАЄ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

2023-2024 н.р.

ТУРИСТИЧНИЙ ПОХІД

З метою формування дружніх стосунків, виховання почуття колективізму, уважного ставлення один до одного та до рідної природи,розширення знань з краєзнавства та туризму здобувачі освіти першого року навчання КЗСОР "Конотопський фаховий медичний коледж " разом із своїми класними керівниками та викладачами фізичного виховання здійснили екскурсію- подорож до Підлипненського ліцею Конотопської міськ..

Читати далі...

УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ В РАМКАХ ПРОЄКТУ: "ШКОЛА АДВОКАЦІЇ"

  25 – 26 травня представниці КЗСОР "Конотопський фаховий медичний коледж" Ангеліна ШЕВЧЕНКО, Софія ЛИСЕНКО,Віталіна ЗУБКО ,Віолетта КУЛІШОВА брали участь у тренінгу в рамках проєкту: «Школа адвокації: Північ». Зустріч проходила у Молодіжному просторі.Тренінг проводили представники ГО «Покоління Ю» - спільнота випускників програм стажування в органах влади, що об’єднались задля пі..

Читати далі...

УЧАСТЬ У XXIII ВІДКРИТОМУ ФЕСТИВАЛІ ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ

У День Героїв на базі Класичного коледжу СумДУ відбувся XXIII відкритий Фестиваль патріотичної пісні "Від серця до серця", який традиційно проводиться з 2001 року. Цьогоріч у очному концерті брали участь і вихованки вокального гуртка "Ліра Гіппократа" (керівник Тетяна Цимбал) КЗСОР Конотопський фаховий медичний коледж ".Тріо "Мальви", у складі Анастасії Орел, Карини Витовтової, Катерини С..

Читати далі...

НА ОДНІЙ ХВИЛІ З УКРАЇНЦЯМИ

Українська федерація «Спорт заради розвитку» відзначила КЗСОР "Конотопський фаховий медичний коледж" за участь у національній руханці у вишиванках «Дякуємо ЗСУ», до якої доєдналися 742 362 учасники та 11 206 закладів/ педагогів в рамках проєкту «Цікава фізкультура - 2.0. Перезавантаження".У День вишиванки 65 здобувачів освіти та 10 викладачів одномоментно були з українцями із різних областей ..

Читати далі...

ЗАХОДИ ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОРОЖНЬО- ТРАНСПОРТНОГО ТРАВМАТИЗМУ

Життя – це найдорожчий скарб і, щоб його зберегти, кожному здобувачу освіти потрібні знання і вміння, які допоможуть правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю здобувачів освіти коледжу та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі, залучення молоді до вивчення та дотриманн..

Читати далі...

Міжнародний день чаю

Щорічно 21 травня з ініціативи Організації Об'єднаних Націй світ відзначає Міжнародний день чаю. Чай є одним з найстаріших напоїв в світі і самим споживаним напоєм в світі.Сьогодні ми зібралися студентським сенатом в затишному колі, щоб провести чаювання та поласувати смаколиками. Разом ми обговорили нагальні питання, а саме: - облаштування зони відпочинку для студентів- закупівля матеріалів для о..

Читати далі...

ПОІНФОРМОВАНИЙ – ЗНАЧИТЬ ПОПЕРЕДЖЕНИЙ, ПОПЕРЕДЖЕНИЙ – ЗНАЧИТЬ ЗАХИЩЕНИЙ

З огляду на війну в державі, чільне місце посідає здобуття студентами навичок першої домедичної допомоги, знань з протимінної безпеки, правил поводження з вогнем та цивільного захисту.У КЗСОР «Конотопський фаховий медичний коледж» у рамках проведення заходів з цивільної оборони та місячника просвітницької роботи пройшли навчання. До закладу освіти завітали висококваліфіковані фахівці, які про..

Читати далі...

18 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

Депортація кримських татар з Криму відбулась 18-21 травня 1944 року за наказом Йосифа Сталіна. 18 травня в Україні відзначають День боротьби за права кримськотатарського народу та вшановують пам'ять жертв депортації кримських татар. Це один із найяскравіших прикладів злочинів радянського режиму, вчинених ним під час Другої світової війни. Понад 20 років радянська влада повністю заперечувала злочин..

Читати далі...

УЧАСТЬ У КОНКУРСІ "МОЯ КОСМІЧНА МРІЯ"

Кожен з нас мріє. І дорослі, і малі, всі уявляють собі інший світ - щасливий, безтурботний, сповнений любові, посмішок, і, звісно, без війни. Мрії надихають, мотивують і дають віру в себе і свої сили.Софія ЛИСЕНКО,здобувачка освіти групи 1Аф нашого коледжу теж брала участь у П’ятому всеукраїнському конкурсі малюнків на тему "Моя космічна мрія" (Noosphere Space Art Challenge), який проводиться ..

Читати далі...

УЧАСТЬ У НАЦІОНАЛЬНІЙ РУХАНЦІ В ВИШИВАНКАХ "ДЯКУЄМО ЗСУ"

16 травня, здобувачі освіти та викладачі КЗСОР "Конотопський фаховий медичний коледж " брали активну участь у НАЦІОНАЛЬНІЙ РУХАНЦІ В ВИШИВАНКАХ "ДЯКУЄМО ЗСУ"до Міжнародного дня вишиванки, яка організована за ініціативи Української федерації " Спорт заради розвитку"у рамках Національного проєкту "Цікава у Фізкультура -2.0. Перезавантаження". У руханці брали участь сімсот дванадцять учасників ..

Читати далі...