БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ! ЖИТТЯ ТРИВАЄ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

ПРОЄКТ "ЖИТТЄВО НЕОБХІДНО"

ПРОДОВЖУЄМО ВЧИТИ РЯТУВАТИ ЖИТТЯ!

10 жовтня 2023 року Наталія Тимошенко, Олена Гуденко,Сергій Спаський та Максим Басараб - представники ініціативної групи «Твори добро» КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» у рамках реалізації проєкту «ЖИТТЄВО НЕОБХІДНО» вчили учнів 8-9 класів Конотопського ліцею №1 надавати першу домедичну допомогу. Діти з зацікавленням прослухали лекцію та виконали прості практичні навичк..

Читати далі...

ПРОДОВЖУЄМО ВЧИТИ РЯТУВАТИ ЖИТТЯ!

19 вересня 2023 року Наталія Тимошенко, Олена Гуденко, Сергій Спаський, Любов Ласкава та Максим Басараб - представники ініціативної групи «Твори добро» КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» у рамках реалізації проєкту «ЖИТТЄВО НЕОБХІДНО» вчили учнів 8-9 класів Конотопського ліцею №1 надавати першу домедичну допомогу. Діти з зацікавленням прослухали лекцію та виконали прості п..

Читати далі...

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЄКТУ «ЖИТТЄВО НЕОБХІДНО»

10 травня ініціативна група «Твори добро» КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» спільно з ГО «Батьківський Дім» провела третій практичний тренінг в рамках реалізації проєкту «ЖИТТЄВО НЕОБХІДНО. Даний тренінг було проведено для старшокласників під час проходження курсу ПДД на базі BE SMART: цифрові навчальні центри, нові простори для дітей у м. Конотоп за адресою вул. Б. Хм..

Читати далі...

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЄКТУ «ЖИТТЄВО НЕОБХІДНО»

26 квітня, ініціативна група «Твори добро» КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» спільно з ГО «Батьківський Дім» провела другий практичний тренінг в рамках реалізації проєкту «ЖИТТЄВО НЕОБХІДНО», що став одним із переможців цьогорічного міського конкурсу проєктів 2023, який був організований Виконавчим комітетом Конотопської міської ради в особі Відділу у справах молоді та спорту КМР...

Читати далі...

ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ ПРОЄКТІВ

06 січня 2023 року конкурсна комісія визначила переможців міського конкурсу проєктів від ГО міста у сфері роботи з дітьми та молоддю. Молодь – це ті, хто рухає цей світ і своїми ідеями, енергією, силами та звісно ж діями і змінює його на краще. ГО «Батьківський дім» у співпраці з ініціативною групою КЗ «Конотопський фаховий медичний коледж» отримала перемогу у міському конк..

Читати далі...

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЄКТУ "ЖИТТЄВО НЕОБХІДНО" НА МІСЬКОМУ КОНКУРСІ

Нещодавно у приміщенні виконавчого комітету Конотопської міської ради відбувся захист проєктів міського конкурсу, розроблених інститутами громадянського суспільства, на реалізацію яких надаватиметься фінансування з міського бюджету. Даний конкурс щорічно організовує та проводить відділ міської ради у справах молоді та спорту. Цьогоріч серед представлених на конкурс проєктів, був і проєкт розробл..

Читати далі...