БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ! ЖИТТЯ ТРИВАЄ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Умови та вільний доступ до будівель і приміщень осіб з інвалідністю та інших МГН

Враховуючи наявність в державі біля 2,7 млн. осіб з інвалідністю, великої кількості інших маломобільних громадян, необхідно відзначити велику соціальну значимість створення в суспільстві умов щодо забезпечення безперешкодного життєвого середовища для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, що є одним з основних елементів визнання рівності прав на їхнє повноцінне життя у суспільстві та створення державою реальних умов для реабілітації та соціальної інтеграції.

Реалізація державної політики відносно осіб з інвалідністю, яка передбачає забезпечення їх права на максимальну участь в економічному і соціальному житті суспільства та можливість жити гідно, створює потребу у розширенні можливості необмеженого пересування і діяльності цієї категорії громадян.

Довідки архітектора «Щодо створення Умов та вільного доступу до будівель і приміщень осіб з інвалідністю та інших МГН» читати далі...

Умови та вільний доступ до будівель і приміщень осіб з інвалідністю та інших МГН корпус № 1

Умови та вільний доступ до будівель і приміщень осіб з інвалідністю та інших МГН корпус № 2

Умови та вільний доступ до будівель і приміщень осіб з інвалідністю та інших МГН (гуртожиток)


Умови доступності для навчання осіб з особливими освітніми потребами

У комунальному закладі Сумської обласної ради «Конотопський фаховий медичний коледж» відсутні можливості для навчання осіб з особливими освітніми потребами.