Корисна інформація від ДП "Інфоресурс"
Путівник для вступників на основі 11 класів або диплома кваліфікованого робітника
Отже, з чого почати? Чи є різниця в поданні заяв за результатами НМТ чи без них? А з якої дати чекати на рекомендації? Відповіді є на картках. Зберігайте собі та кидайте друзям. Реєстрація кабінетів вступників стартує зовсім скоро. ..
Читати далі...ОНЛАЙН-ВСТУП на основі 9 класів
Уже 25 червня почнеться реєстрація електронних кабінетів для «ранніх пташок» — вступників до фахових коледжів на основі 9 класів (базової середньої освіти). Що треба для створення кабінету? Коли подавати заяви? Які наступні кроки? Все розповіли на картках. Гортайте, зберігайте та діліться. Вступна не за горамиДжерело Державне підприємство «ІНФОРЕСУРС» &nb..
Читати далі...Якщо в документі про освіту є помилка: алгоритми можливих дій
нколи в документах про освіту трапляються технічні помилки. Зокрема, неправильно вказано прізвище / ім'я / по батькові або дату народження власника документа. У такому разі вступник не зможе створити електронний кабінет, адже в ЄДЕБО не співпадатимуть дані. Під час реєстрації кабінету виникатиме помилка. Для вирішення цієї проблеми є 2 варіанти: Отримати документ з правильними даними і з ним зареє..
Читати далі...Алгоритм дій для вступників, які втратили документи про освіту
Вступ до професійних та фахових коледжів розпочнеться вже наступного тижня, до закладів вищої освіти — з 1 липня. Саме час перевірити, чи всі необхідні документи готові для вступу.Якщо ви вступник-2026 і втратили документ про освіту, ознайомтеся з алгоритмом дій, щоб отримати дублікат або необхідну інформацію про документ.Для отримання дубліката: 1. Зверніться до закладу освіти, який видав докумен..
Читати далі...На допомогу вступникам ч.1
Зустрічайте Вступінгвиків — пінгвінів з Антарктики, які поспішають на допомогу українським вступникам. Ці допитливі птахи вже навчилися реєструвати електронні кабінети та знають, як все відбувається. Тож тепер будуть розповідати вам. І починаємо з поради для вступників минулих років, які раніше створювали електронні кабінети, а тепер хочуть знову ними скористатися. Такої можливості немає. Усі ка..
Читати далі...На допомогу вступникам ч.2
Вступінгвики з Антарктики продовжують допомагати українським вступникам. І ось наступне повідомлення від них. Під час створення електронного кабінету вступника треба вказувати ту пошту, до якої ви маєте доступ. Адже на цю скриньку прийде посилання для активації кабінету, за яким треба перейти впродовж 15 хвилин. Або ж через вказаний e-mail можна буде відновити пароль (але краще його не забувати)...
Читати далі...