ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

Тематичні виставки

До дня пам'яті Героїв Крут

До 105-ї річниці пам'яті Героїв Крут у бібліотеці КЗСОР "Конотопський фаховий медичний коледж" підготовлено виставку "Їхня смерть вовік не відболить". На експозиції представили книги, фотоальбоми та журнали, які розповідають про тогочасні події. Такі сторінки нашої історії, як бій під Крутами та інші героїчні заслуги, показують дух та менталітет нашого українського народ...

Читати далі...

Вишиванка, мов долі моєї цвіт

Щороку в третій четвер травня відзначається Всесвітній день вишиванки. Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Вишивка – це не тільки майстерне творіння золотих рук народних умільців, а й скарбниця вірувань, духовних устремлінь, інтелекту нашого народу.У коледжі активно відзначили цей день, до чого долучилася й бібліотека..

Читати далі...

Європейський калейдоскоп у бібліотеці

День Європи – свято держав, що входять до складу Європейського Союзу. З нагоди відзначення Дня Європи у коледжі пройшов тиждень  Європи під гаслом» «З УКРАЇНОЮ У СЕРЦІ» Гармонійним доповненням до низки заходів стала книжкова офлайн-виставка  для викладачів та працівників коледжу «Права і гідність людини в Європі», підготовлена бібліотекарем Надією Лютою..

Читати далі...

Мова – душа голоснаУкраїни

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Бібліотека запросила своїх читачів на виставку - хвилинку мовної ерудиціі  «Ти стара і вічно нова, велична рідна мова»...

Читати далі...

20 лютого вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого – особлива дата, День пам'яті Героїв Небесної Сотні.Україна оплакує своїх героїв, а пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє. Пам'ять зобов’язує нас не забувати подвиг Героїв Небесної сотні. 18 січня до Дня Героїв Небесної сотні студенти у бібліотеці коледжу вшанували хвилиною мовчання «Час плине, а пам`ять залишається…» ..

Читати далі...

Всеукраїнський день єднання

16 лютого 2022 року відзначається Всеукраїнський день єднання. Своїм указом його створив Президент України Володимир Зеленський. Він буде символізувати єдність українців проти нового акту агресії з боку Росії проти України. Відзначаючи цей день, у бібліотеці створена виставка «Українці, єднаймося не лише сьогодні. Єднаймося щодня», біля якої проведена патріотична бесіда «Єдина духом Ук..

Читати далі...

Книжкова виставка до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого -  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення радянських військ з Афганістану.Афганська війна – одна з самих трагічних сторінок історії нашого народу, яка тривала вдвічі довше ніж  Друга світова.В бібліотеці оформлена книжкова виставка "Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану", де читачі  мали можливість озна..

Читати далі...

Книжкова виставка до Дня закоханих

Дійсно любов додає впевненості у собі і власних силах, змушує перебороти неможливе, надихає на добрі справи і вчинки. Вона – основа стосунків між людьми, вона приносить комусь щастя і спокій, комусь розчарування і біль, але нікого не залишає байдужим.Саме цьому загадковому почуттю, яке з’являється не звідки і зникає без попередження, присвячена книжкова виставка, організована в бібліотеці «Кохання..

Читати далі...

Всесвітній день боротьби проти раку

Виставка Ми живемо, рятуємо, перемагаємо"..

Читати далі...

День незалежності України

Україна - моя держава..

Читати далі...