БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ! ЖИТТЯ ТРИВАЄ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Плани роботи

Плани роботи на 2023-2024 н.р.

В основу діяльності коледжу покладено законодавчі та освітні нормативні документи України, Національну доктрину розвитку освіти. У своїй діяльності колектив коледжу опирається на основні положення Конституції України,  Закон України «Про фахову передвищу освіту».Робота коледжу має демократичний характер, є відкритою і реалізується за принципом партнерства. До розвитку та реалізації освітнього..

Читати далі...

Плани роботи на 2022-2023 н.р.

В основу діяльності коледжу покладено законодавчі та освітні нормативні документи України, Національну доктрину розвитку освіти. У своїй діяльності колектив коледжу опирається на основні положення Конституції України, новий Закон України «Про освіту».Робота коледжу має демократичний характер, є відкритою і реалізується за принципом партнерства. До розвитку та реалізації освітнього та виховного про..

Читати далі...

Плани роботи на 2021-2022 н.р.

В основу діяльності коледжу покладено законодавчі та освітні нормативні документи України, Національну доктрину розвитку освіти. У своїй діяльності колектив коледжу опирається на основні положення Конституції України, новий Закон України «Про освіту». Робота коледжу має демократичний характер, є відкритою і реалізується за принципом партнерства. До розвитку та реалізації освітнього та вихо..

Читати далі...