БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ! ЖИТТЯ ТРИВАЄ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Вправи для психологічної самодопомоги

Вправа "Квадрат"

Мета: профілактика панічної атаки, зменшення страху та тривоги...

Читати далі...

Вправа "Ха-дихання"

Дихальні вправи є простим інструментом, який завжди разом з нами. З їхньою допомогою можна легко заспокоїтися, виграти час для прийняття рішення до дій. Щоб у стресовій ситуації згадати дихальну вправу, варто попередньо, у спокійній обстановці довести її виконання до автоматизму так, щоб тіло саме "підказало" техніку:Вправа "Ха-дихання" Мета: екологічний спосіб вираження інтенсивних не..

Читати далі...

Вправа "Поплавок в океані"

Мета: розслабитися, віднайти ресурс. Буває так, що життя навколо повністю поза нашим контролем. Усе старе й звичне руйнується, поступаючи місце новому. Але і в цьому теперішньому є місце для ресурсу. Давайте його шукати разом! Пропоную практику, яка допоможе провідчувати те, що вже відбувається зараз і адаптуватися до нових умов. І звісно ж, трошки розслабитись...

Читати далі...

Вправа "Сходження"

Мета: збадьоритися, прокинутися, набратися енергії..

Читати далі...

Вправа "Метелик"

Мета: відновлення, знаходження ресурсу, розслаблення. Дана вправа може стати джерелом розслаблення та ресурсу. Погодьтеся, цього не вистачає в теперішні часи. Прислухайтеся до себе, до свого тіла під час та після виконання вправи. Щось змінилося? Відчуйте, можливо, щось заважає розслабитись. Що це? Які Ваші потреби за цим стоять? Що Ви можете зробити вже зараз?..

Читати далі...