БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ! ЖИТТЯ ТРИВАЄ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Сторінка психолога

Сторінка психолога у Фейсбуку

Долучайтеся до моєї сторінки у ФейсбукуКонотопський фаховий медичний коледж-Практичний психологhttps://www.facebook.com/groups/4053140948046571 ..

Читати далі...

Цікаво знати

Життя людини — дуже непередбачуване і бурхливе. Воно може дарувати нам хвилини щастя і, водночас, приносити багато турбот і неприємностей. Іноді людині важко утримати тягар цих проблем на своїх плечах, і вона може втратити надію, віру в себе, а найголовніше – своє здоров’я. Уникнути цього нам допомагають мудрі поради досвідчених фахівців – психологів.7 правил здо..

Читати далі...

Моє завдання, як практичного психолога.

Шановні студенти та батьки!Дорослішання — це непростий період в житті будь-якої людини. Крім фізичних змін організму, відбуваються зміни і у морально-психологічному розвитку. Підлітковий та юнацький вік завжди сповнений протиріч. Студент стикається з раніше невідомими йому суперечностями у взаєминах між людьми, в яких він губиться, він виявляє у собі почуття і потяги, перед якими є беззахисни..

Читати далі...

Психологічна служба батькам

Рекомендації батькам та близьким підлітка, що схильна до суїцидальної поведінкиПАМ'ЯТКА для батьків «Як припинити третирування підлітка в училищі та допомогти йому»П’ять міфів про булінгПам'ятка про насильствоМи поруч або як налагодити взаємостосунки з підлітком..

Читати далі...

Психологічна служба викладачам

Виявлення суїцидальних тенденцій неповнолітніхБуклет типи конфлБуклет професийне вигоранняВиявлення обдарованих дітейПАМ'ЯТКА з надання першої неспец. допомоги дітям в після травматичному станіЯк сформувати позитивний клімат в студенсьткому колективф..

Читати далі...

Психологічна служба студентам

ЗАПОБІГТИ САМОГУБСТВУ: КУДИ ЗВЕРНУТИСЬ ЗА ДОПОМОГОЮРекомендації підліткам щодо уникнення булінгуПритчи, цитати про насилляСкладання іспитівЦінності. Вправа для виявлення цінностей..

Читати далі...

Кольоротерапія (відео)

Эффективная ЦветотерапияBеличайшая ЦенностьПритча о ценности жизни..

Читати далі...