УКРАЇНА БУЛА, Є І БУДЕ! БЕЗЗАПЕРЕЧНА ПЕРЕМОГА ЗА УКРАЇНОЮ!

Архів подій

ПЕДАГОГІЧНА РАДА У ФОРМАТІ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ

28 жовтня у КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» відбулося засідання педагогічної ради, у форматі онлайн-конференції на платформі Zoom. Під час засідання педагогічний колектив розглянув питання організації протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Було проаналізовано особливості процесу адаптації студентів нового набору до навчального процесу...

Читати далі...

ONLINE КОМУНІКАЦІЯ З БАТЬКАМИ

У зв’язку з тим, що протиепідемічні вимоги не дозволяють відвідування закладу освіти батьками та іншими особами, 27 березня збори проведено дистанційно на базі платформи ZOOM. У роботі зборів брали участь директор, заступник директора, куратор з ВР, завідувачка фельдшерсько- медсестринського відділення, методист та класні керівники навчальних груп.До роботи долучились соціальний педагог т..

Читати далі...

Конференція «Актуальні проблеми медсестринської освіти»

ДУ «Центр розвитку медсестринства МОЗ України» під егідою Міністерства охорони здоров’я України сьогодні, 21 лютого 2020 р., проводить конференцію «Актуальні проблеми медсестринської освіти».Конференція МОЗ        ..

Читати далі...

Відеозапис св`яткування 85-річчя

Відеозапис св`яткування..

Читати далі...