Шлях довжиною 90 років. 3 травня навчальний заклад святкує ЮВІЛЕЙ! Вітаємо ALMA MATER !

Вступ - 2020

Програми вступних випробувань, 2020

Біологія, 9 кл.Програма вступних випробувань у формі письмового тестування з біології (9 кл.)Біологія, 11 кл.Програма вступних випробувань у формі письмового тестування з біології (11 кл.)Українська мова, 9 кл.Програма вступних випробувань у формі письмового тестування з української мови (9 кл.)Українська мова і література, 11 кл.Програма вступних випробувань у формі письмового тестування з украї..

Читати далі...

Положення

Положення про приймальну комісію,2020Положення про апеляційну комісію, 2020..

Читати далі...

Платні послуги, 2020

Розрахунок норми витрат за навчання  ..

Читати далі...

Робота медичною сестрою в Норвегії

Сьогодні, 27 лютого 2020 р. в Конотопському фаховому медичному коледжі відбулася зустріч студентів-випускників з норвезькою фірмою FOCUS CARE NORGE AS, яка шукає талановитих кандидатів для роботи медсестрою в Норвегії. Ця пропозиція актуальна для тих, хто має освіту медсестри/фельдшера. Для тих, хто підпише контракт, організовується навчання в Литовський колегії з подальшим отриманням диплому ..

Читати далі...

Подання заяв в електронній формі

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО РОБОТИ З СИСТЕМОЮ ПОДАННЯ ЗАЯВ В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ https://mon.gov.ua/storage/app/media/vishcha-osvita/vstup-2019/2019/06/24/ez-2019-21062019.pdfhttp://osvita.ua/consultations/64931/..

Читати далі...

Консультативні телефони Телефони гарячих ліній

Витяг з наказу МОН України № 680 від 20.05.2019 р. Вступна кампанія - 2019: гарячі лінії з питань вступуРозпочали роботу гарячі телефонні лінії з питань проведення вступної кампанії.Інформаційні телефонні лінії працюватимуть впродовж активного періоду вступної кампанії — до 9 серпня.Зокрема, окремо працюватимуть консультаційна лінія Міністерства освіти, консультаційна лінія Єдиної державної бази ..

Читати далі...

Розклад роботи курсів по підготовці до вступу (2020 р.)

Розклад роботи  курсів по підготовці до вступу (2020 р.)УВАГА!!!Змінено реквізити:..

Читати далі...

План прийому, 2019

План прийому - 2019 План прийома (зі змінами)..

Читати далі...

Додатково

Транспортне сполученняЇхати: від залізничного вокзалу – трамваєм №1, маршрутне таксі (крім № 5,15); від автовокзалу – трамваєм № 2, маршрутне таксі (крім № 5,15). ..

Читати далі...

Спеціалізації

Перелік та умови отримання громадянами послуг, що надаються навчальним закладом, форми і зразки документів та інших матеріалів, необхідних для звернення громадян до навчального закладуПрийом до Конотопського медичного училища на навчання здійснюється для підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем – молодший спеціаліст.Конотопське медичне училище відповідно до законодавства України, вла..

Читати далі...