28 ТРАВНЯ 2022 р. - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у форматі OFFLINE / ONLINE

Вступ - 2022

Онлайн-брифінг щодо вступної кампанії в 2022 році

Міністр освіти разом з колегами в онлайн-форматі презентували алгоритм вступної кампанії в 2022 році в умовах війни та подолання її наслідків.Інформація  за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=1ko8vkr6l8Q ..

Читати далі...

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ у 2022 році

Відповідно до Закону України «Про фахову передвищу освіту»; наказу МОН України № 1159 від 29 жовтня 2021 року «Про затвердження Умов прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2022 р.», зареєстровано в Міністерстві юстиції (реєстраційний номер №1668/37290 від 24.12.2021 р.) та на підставі рішення педагогічної ради від 24.01.2022 р. протокол № 4 введено в дію ПРАВИЛА&nbs..

Читати далі...

Програми вступних випробувань, 2021

Біологія, 9 кл.Програма вступних випробувань з біології (у формі письмового тестування та співбесіди) на основі базової загальної середньої освітиХарактеристика, розподіл та критерії оцінювання тестових завдань з біології для вступників на основі базової загальної середньої освітиБіологія, 11 кл.Програма вступних випробувань з біології (у формі письмового тестування та співбесіди) на основі повно..

Читати далі...

Положення

Положення про приймальну комісію 2022 р.Положення про апеляційну комісію 2022 р.ПОЛОЖЕННЯ про порядок акредитації представників засобів масової інформації при приймальній комісіїПоложення про організацію та проведення вступних випробувань у формі співбесідиПоложення про організацію та проведення вступних випробувань з біології (у формі письмового тестування) на основі базової загальної середньої о..

Читати далі...

Платні послуги, 2021

Розрахунок норми витрат за навчання  Калькуляція плати за проживання в гуртожитку   ..

Читати далі...

Додатково

Транспортне сполученняЇхати: від залізничного вокзалу – трамваєм №1, маршрутне таксі (крім № 5,15); від автовокзалу – трамваєм № 2, маршрутне таксі (крім № 5,15). ..

Читати далі...

Спеціалізації

Перелік та умови отримання громадянами послуг, що надаються навчальним закладом, форми і зразки документів та інших матеріалів, необхідних для звернення громадян до навчального закладуПрийом до Конотопського медичного училища на навчання здійснюється для підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем – молодший спеціаліст.Конотопське медичне училище відповідно до законодавства України, вла..

Читати далі...