ПОЧНИ СВІЙ ШЛЯХ У МЕДИЦИНІ З КОНОТОПСЬКИМ ФАХОВИМ МЕДИЧНИМ КОЛЕДЖЕМ

Вступ - 2021

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН!

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ! НАШІ МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!Карантинні обмеження не завада провести традиційний ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙКОНОТОПСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ мріє гостинно відчинити свої двері! І це обов'язково станеться. А наразі на вас чекає ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН!Обираєте навчальний заклад та маєте бажання дізнатися більше інформації як підготуватися до вступу? У Вас є запитання щодо умов та ос..

Читати далі...

Правила прийому до навчального закладу у 2021 році

Ці Правила є обов’язковими для здійснення прийому на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра у 2021 році, розробляються відповідно до законодавства України, затверджуються педагогічною радою закладу освіти до 31 грудня 2020 року, розміщуються на вебсайті комунального закладу Сумської обласної ради «Конотопський фаховий медичний коледж» (далі – фах..

Читати далі...

Консультативні телефони

Витяг з наказу МОН України№ 786 від 11 червня 2020 року«Про організацію роботи приймальні громадян та консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року» На період вступної кампанії з 30 червня по 15 вересня 2020 року прийом громадян та робота консультативних телефонів Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2020 року» здійснюються за адре..

Читати далі...

Програми вступних випробувань, 2021

Біологія, 9 кл.Програма вступних випробувань з біології (у формі письмового тестування та співбесіди) на основі базової загальної середньої освітиХарактеристика, розподіл та критерії оцінювання тестових завдань з біології для вступників на основі базової загальної середньої освітиБіологія, 11 кл.Програма вступних випробувань з біології (у формі письмового тестування та співбесіди) на основі повно..

Читати далі...

Положення

Положення про приймальну комісію, 2021 р.Положення про апеляційну комісію, 2021 р.Положення про організацію та проведення вступних випробувань у формі співбесідиПоложення про організацію та проведення вступних випробувань з біології (у формі письмового тестування) на основі базової загальної середньої освітиПоложення про організацію та проведення вступних випробувань з біології (у формі письмового..

Читати далі...

Платні послуги, 2020

Розрахунок норми витрат за навчання  Калькуляція плати за проживання в гуртожитку   ..

Читати далі...

Додатково

Транспортне сполученняЇхати: від залізничного вокзалу – трамваєм №1, маршрутне таксі (крім № 5,15); від автовокзалу – трамваєм № 2, маршрутне таксі (крім № 5,15). ..

Читати далі...

Спеціалізації

Перелік та умови отримання громадянами послуг, що надаються навчальним закладом, форми і зразки документів та інших матеріалів, необхідних для звернення громадян до навчального закладуПрийом до Конотопського медичного училища на навчання здійснюється для підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем – молодший спеціаліст.Конотопське медичне училище відповідно до законодавства України, вла..

Читати далі...