9 ЖОВТНЯ 2021 р. розпочали роботу ПІДГОТОВЧІ КУРСИ. Запис на заняття триває. Телефон для запису 0962582057

Заходи

ЛІТЕРАТУРНА ОНЛАЙН-ГОДИНА «МИ МАТІР НАЗИВАЄМО СВЯТОЮ»

Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. І одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас, кожної людини, яка живе та ходить по землі. День Матері відзначається в нашій країні у другу неділю травня.Це найкраща можливість нагадати мамі, як сильно ми любимо і цінуємо її. З метою формування та створення умов для виховання почуття ..

Читати далі...

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ІЗ ЗАХВОРЮВАННЯМ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ

24 березня – Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз. Він відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я .Туберкульоз – одне з найдавніших інфекційних захворювань, яке характеризується утворенням в органах специфічних запальних змін. Він вражає практично всі органи і системи організму, але найбільш частою локалізацією туберкульозу є органи дихання. Туберкуль..

Читати далі...

ДРЕС-КОД «ЦІ КНИГИ ПАСУЮТЬ МОЛОДІ»

Традиційно у березні проходить Всеукраїнський тиждень юнацької книги. 23 березня, для студентів медичного коледжу, працівники юнацького відділу Конотопської центральної міської бібліотеки провели літературний дрес-код «Ці книги пасують молоді». Останнім часом в літературному середовищі з’явився новий термін - «літературний дрес-код»,який включає книги,що є обов’язковою складовою іміджу сучасної..

Читати далі...

Сучасний день народження Кобзаря: як українці вшановували пам'ять Тараса Шевченка

Два березневих дні назавжди закарбувалися у нашій історії і стали для України вікопомними. У ці дні ми з особливими відчуттями звертаємося до неосяжної особистості Т.Шевченка, до його спадщини. Бібліотекарем коледжу Лютою Н.Г. організовано виставку «Перед Пророком голову схилю», яку переглянула студентська молодь, долучились до художніх читань і переконались, що дане йому наймення Пророк повн..

Читати далі...

До 150-річчя з дня народження Лесі Українки

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) - видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури. З нагоди цієї події у бібліотеці Конотопського фахового медичного коледжу організовано тематичну виставку «Та, що обернулася в легенду». Творчість Лесі Українки - нове пафосне ..

Читати далі...

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Офіційно дата була встановлена в Україні 11 лютого 2004 року указом Президента України на заміну радянському Дню пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.У цей скорботний день Україна схиляє голову перед своїми синами, що воювали та загинули в 16-ти країнах світу.У коледжі проведено низку заходів з ці..

Читати далі...

Найсвятіше відчуття незалежності і свободи

В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День соборності України.  З метою вих..

Читати далі...

До Дня пам'яті жертв Голодомору

День па́м'яті жертв голодомо́рів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння й кладуть символічні горщики зі зерном і свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.У бібліотеці коледжу організована виставка фотоматеріалів та публіци..

Читати далі...

Книга - це джерело знань

З нагоди  Всеукраїнського  дня  бібліотек у бібліотеці КЗСОР «Конотопський фаховий коледж» оформлено виставку-інсценізацію «Бібліотека храм мудрості  і знань» . А відвідувачі бібліотеки  отримали  солодкі  сюрпризи – цукерки з цитатами про книги. Для студентів проведено флеш-моб «Люби! Читай! Живи! Пам`ятай! Навчайся!»    ..

Читати далі...

«Як виглядає кохання»

Виставка в бібліотеці училища «Як виглядає кохання».Кохання буває простим і складним, короткочасним і безкінечним, ніжним та жорстоким. Буває злим та несправедливим, або ж навпаки дарує нам силу та впевненість. Воно робить людей щасливими та примушує страждати. Так, кохання буває різним, але життя без нього неможливе. Для тих, хто не уявляє свого життя без кохання, в бібліотеці училища організован..

Читати далі...