Почни свій шлях в медицині з Конотопським фаховим медичним коледжем

Заходи

До Дня пам'яті жертв Голодомору

День па́м'яті жертв голодомо́рів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння й кладуть символічні горщики зі зерном і свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.У бібліотеці коледжу організована виставка фотоматеріалів та публіци..

Читати далі...

Книга - це джерело знань

З нагоди  Всеукраїнського  дня  бібліотек у бібліотеці КЗСОР «Конотопський фаховий коледж» оформлено виставку-інсценізацію «Бібліотека храм мудрості  і знань» . А відвідувачі бібліотеки  отримали  солодкі  сюрпризи – цукерки з цитатами про книги. Для студентів проведено флеш-моб «Люби! Читай! Живи! Пам`ятай! Навчайся!»    ..

Читати далі...

«Як виглядає кохання»

Виставка в бібліотеці училища «Як виглядає кохання».Кохання буває простим і складним, короткочасним і безкінечним, ніжним та жорстоким. Буває злим та несправедливим, або ж навпаки дарує нам силу та впевненість. Воно робить людей щасливими та примушує страждати. Так, кохання буває різним, але життя без нього неможливе. Для тих, хто не уявляє свого життя без кохання, в бібліотеці училища організован..

Читати далі...

БАТУРИН – УКРАЇНСЬКА ГОЛГОФА

Із славним містом Батурином пов’язана велична і водночас трагічна сторінка боротьби українського народу за свою державність. 310 років тому гетьманська столиця стала українською Голгофою, символом непокори українського народу чужоземному поневоленню. У 1708 році Батурин був розіп’ятий російськими військами, а разом із ним розіп’ята вся Україна. За різними оцінками в той час загинуло від 11 до 15 т..

Читати далі...

ПІД ПРИЦІЛОМ АМУРА

ПІД ПРИЦІЛОМ АМУРАКоли весна не за горами і наближається пора пробудження природи та любові, Купідон дістає з тули свої стріли. Не зважаючи на вік та колір шкіри чоловіка і жінки, він пронизує стрілою кохання їхні серця.Гарні традиції ніхто не нав’язує, вони поширюються ніби самі собою. День святого Валентина полюбився в Україні, і не тільки молоді. Із задоволенням грають у цю своєрідну гру, дар..

Читати далі...

Пам`ятай Героїв Крут!

Пам'ятай Героїв Крут!29 січня українці згадують героїв бою під Крутами, який відбувся у 1918 році. З нагоди 100-річчя подвигу Героїв Крут в бібліотеці училища відкрито пам’ятну виставку «Їхня смерть вовік не відболить» ..

Читати далі...

За мною стояла Україна

6 січня 2018 року Україна відзначила 80-річчя від Дня народження великого поета, борця за свободу України, блискучого перекладача, патріота і правдолюба Василя Стуса, який віддав своє життя за соціальну розкріпаченість людської особистості.З цієї нагоди 22 січня у центральній міській бібліотеці ім.С.І.Пономарьова відбувся вечір-портрет «За мною стояла Україна» для студентів Конотопського медичного..

Читати далі...

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 ГРУДНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМВ усьому світі в цей день говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія. СНІД – проблема не тільки медична, а й соціальна, економічна, моральна, правоваВ бібліотеці Конотопського медичного училища користувачі переглянули книжкову виставку-проблему «СНІД – це найболючіша біда».Сьогодення вимагає особливої уваги до проб..

Читати далі...