ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

Заходи

ГОДИНА ЛІРИЧНИХ РОЗДУМІВ «ЛЮБОВ ЛИШ МОЖНА ЗМІРЯТИ ЛЮБОВ’Ю»

14 лютого – у Всесвітній день закоханих молодь Конотопського фахового медичного коледжу завітала до Конотопської центральної міської бібліотеки ім. С.І. Пономарьова. Бібліотекарі юнацького відділу для студентів підготували та провели годину ліричних роздумів «Любов лиш можна зміряти любов’ю».Юнаки та дівчата мали змогу дізнатись історію походженн..

Читати далі...

Різдвяна коляда

Різдво – це особливе свято любові та радості і для дорослих, і для дітей, джерелом якого є кожен із нас.Святвечір - це останній вечір напередодні Різдва Христового. Зі Святвечором пов'язаний обряд приготування першої куті. Кутя - це головна страва на Святвечір. Страва має глибокий символічний зміст, адже пшениця, як зерно, щороку оживає, тому є символом вічності. ..

Читати далі...

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЧАЮ

Прийшла зима, пора, коли мрієш про затишок, хочеться тепла, приємного спілкування у колі друзів за чашкою ароматного чаю.Чай – напій, який полюбляють усі. Він бадьорить вранці і заспокоює ввечері, зігріває взимку і втамовую спрагу в жару. Чорний, зелений, білий, червоний, жовтий, а ще – трав’яні чаї, каркаде тощо.У бібліотеці коледжу було організовано бібліотечний уїкенд «Чашка повна благодаті»..

Читати далі...

День Гідності та Свободи

21 листопада  українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України - День Гідності та Свободи.Свято відзначається щороку згідно з Указом Президента 13 листопада 2014 року і встановлено на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.Метою запровадження пам’ятної..

Читати далі...

ОНЛАЙН ВІТАЛЬНЯ «МОВА МОЯ УКРАЇНСЬКА, БАТЬКІВСЬКА , МАТЕРИНСЬКА»

Мова – надбання предків, наше багатство. Про це ми повинні пам’ятати кожного дня, а особливо – у День української писемності та мови. З метою возвеличення рідної мови, виховання любові й поваги до рiдного слова, до книги , рідного краю бібліотекар коледжу Люта Н.Г. оформила книжкову виставку «Слова… У вас мудрість вічна і любов жива» та провела із студентами групи 2ф літературно- м..

Читати далі...

ЛІТЕРАТУРНА ОНЛАЙН-ГОДИНА «МИ МАТІР НАЗИВАЄМО СВЯТОЮ»

Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. І одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас, кожної людини, яка живе та ходить по землі. День Матері відзначається в нашій країні у другу неділю травня.Це найкраща можливість нагадати мамі, як сильно ми любимо і цінуємо її. З метою формування та створення умов для виховання почуття ..

Читати далі...

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ІЗ ЗАХВОРЮВАННЯМ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ

24 березня – Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз. Він відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я .Туберкульоз – одне з найдавніших інфекційних захворювань, яке характеризується утворенням в органах специфічних запальних змін. Він вражає практично всі органи і системи організму, але найбільш частою локалізацією туберкульозу є органи дихання. Туберкуль..

Читати далі...

ДРЕС-КОД «ЦІ КНИГИ ПАСУЮТЬ МОЛОДІ»

Традиційно у березні проходить Всеукраїнський тиждень юнацької книги. 23 березня, для студентів медичного коледжу, працівники юнацького відділу Конотопської центральної міської бібліотеки провели літературний дрес-код «Ці книги пасують молоді». Останнім часом в літературному середовищі з’явився новий термін - «літературний дрес-код»,який включає книги,що є обов’язковою складовою іміджу сучасної..

Читати далі...

Сучасний день народження Кобзаря: як українці вшановували пам'ять Тараса Шевченка

Два березневих дні назавжди закарбувалися у нашій історії і стали для України вікопомними. У ці дні ми з особливими відчуттями звертаємося до неосяжної особистості Т.Шевченка, до його спадщини. Бібліотекарем коледжу Лютою Н.Г. організовано виставку «Перед Пророком голову схилю», яку переглянула студентська молодь, долучились до художніх читань і переконались, що дане йому наймення Пророк повн..

Читати далі...

До 150-річчя з дня народження Лесі Українки

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) - видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури. З нагоди цієї події у бібліотеці Конотопського фахового медичного коледжу організовано тематичну виставку «Та, що обернулася в легенду». Творчість Лесі Українки - нове пафосне ..

Читати далі...