НЕМАЄ КРАЩОЇ ПРОФЕСІЇ НІЖ СТОЯТИ НА ВАРТІ ЗДОРОВ’Я! ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАШОЇ МЕДИЧНОЇ РОДИНИ!

Заходи

ДО 95 річчя природного заповідника «Михайлівська цілина»

У 2023 році виповнюється 95 років з дня оголошення природоохоронною територією природного заповідника «Михайлівська цілина».21.02.2023 об 11.00 Комунальним закладом Сумської обласної ради «Сумська обласна універсальна наукова бібліотека» було проведено онлайн-конференцію щодо ювілейної дати, участь у якій взяла бібліотекар коледжу Люта Н.Г.Під час участі в конференції було зазначено, що розви..

Читати далі...

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ПРО «ВІЧНОГО МАНДРІВНИКА» ГРИГОРІЯ СКОВОРОДУ

3 грудня виповнюється 300 років від дня народження на нашій землі великого сина українського народу, мислителя, філософа, письменника, педагога Григорія Савича Сковороди. Він і через три сотні літ залишається нашим сучасником, чиї мудрі поради допомагають і ще будуть допомагати нашому народу.Ми маємо щасливу нагоду пройтися стежками його життя, перечитати сторінки його творів. Двадцять п’ять років..

Читати далі...

День української писемності та мови!

Щороку, 9 листопада відзначається День української писемності та мови!Мова є ознакою, що дає нам право називатися нацією. Вона — наша найбільша народна цінність, скарбниця духовних надбань, життєвого досвіду, праці та творчості багатьох поколінь.Коледж долучився до святкування. З цієї нагоди у бібліотеці коледжі для студентів 1-2-х курсів проведено літературну годину «Українська мова – перлина наш..

Читати далі...

ГОДИНА ЛІРИЧНИХ РОЗДУМІВ «ЛЮБОВ ЛИШ МОЖНА ЗМІРЯТИ ЛЮБОВ’Ю»

14 лютого – у Всесвітній день закоханих молодь Конотопського фахового медичного коледжу завітала до Конотопської центральної міської бібліотеки ім. С.І. Пономарьова. Бібліотекарі юнацького відділу для студентів підготували та провели годину ліричних роздумів «Любов лиш можна зміряти любов’ю».Юнаки та дівчата мали змогу дізнатись історію походженн..

Читати далі...

Різдвяна коляда

Різдво – це особливе свято любові та радості і для дорослих, і для дітей, джерелом якого є кожен із нас.Святвечір - це останній вечір напередодні Різдва Христового. Зі Святвечором пов'язаний обряд приготування першої куті. Кутя - це головна страва на Святвечір. Страва має глибокий символічний зміст, адже пшениця, як зерно, щороку оживає, тому є символом вічності. ..

Читати далі...

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЧАЮ

Прийшла зима, пора, коли мрієш про затишок, хочеться тепла, приємного спілкування у колі друзів за чашкою ароматного чаю.Чай – напій, який полюбляють усі. Він бадьорить вранці і заспокоює ввечері, зігріває взимку і втамовую спрагу в жару. Чорний, зелений, білий, червоний, жовтий, а ще – трав’яні чаї, каркаде тощо.У бібліотеці коледжу було організовано бібліотечний уїкенд «Чашка повна благодаті»..

Читати далі...

День Гідності та Свободи

21 листопада  українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України - День Гідності та Свободи.Свято відзначається щороку згідно з Указом Президента 13 листопада 2014 року і встановлено на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.Метою запровадження пам’ятної..

Читати далі...

ОНЛАЙН ВІТАЛЬНЯ «МОВА МОЯ УКРАЇНСЬКА, БАТЬКІВСЬКА , МАТЕРИНСЬКА»

Мова – надбання предків, наше багатство. Про це ми повинні пам’ятати кожного дня, а особливо – у День української писемності та мови. З метою возвеличення рідної мови, виховання любові й поваги до рiдного слова, до книги , рідного краю бібліотекар коледжу Люта Н.Г. оформила книжкову виставку «Слова… У вас мудрість вічна і любов жива» та провела із студентами групи 2ф літературно- м..

Читати далі...

ЛІТЕРАТУРНА ОНЛАЙН-ГОДИНА «МИ МАТІР НАЗИВАЄМО СВЯТОЮ»

Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. І одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас, кожної людини, яка живе та ходить по землі. День Матері відзначається в нашій країні у другу неділю травня.Це найкраща можливість нагадати мамі, як сильно ми любимо і цінуємо її. З метою формування та створення умов для виховання почуття ..

Читати далі...

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ІЗ ЗАХВОРЮВАННЯМ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ

24 березня – Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз. Він відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я .Туберкульоз – одне з найдавніших інфекційних захворювань, яке характеризується утворенням в органах специфічних запальних змін. Він вражає практично всі органи і системи організму, але найбільш частою локалізацією туберкульозу є органи дихання. Туберкуль..

Читати далі...