БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ! ЖИТТЯ ТРИВАЄ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Робота медичною сестрою в Норвегії

Сьогодні, 27 лютого 2020 р. в Конотопському фаховому медичному коледжі відбулася зустріч студентів-випускників з норвезькою фірмою FOCUS CARE NORGE AS, яка шукає талановитих кандидатів для роботи медсестрою в Норвегії. Ця пропозиція актуальна для тих, хто має освіту медсестри/фельдшера.

Для тих, хто підпише контракт, організовується навчання в Литовський колегії з подальшим отриманням диплому медсестри-бакалавра, який відповідає всім стандартам ЄС. Тривалість – півтора року.

Паралельно з навчанням будуть організовані курси норвезької мови, а також можливість отримати водійське посвідчення ЄС.

Фірма бере на себе затрати пов’язані з проживанням і навчанням за умови відпрацювання в лікувальних закладах Норвегії 4 роки.

Всім буде наданий повний пакет соціальних гарантій, якими забезпечується кожен житель Норвегії. Ви матимете право на норвезьку пенсію.

Середня зарплата 3500 тисяч крон (3600 євро) на місяць. Гарантована мінімальна зарплата 22000 крон (2300 євро) на місяць.

Студенти ознайомилися з умовами навчання, проживання та працевлаштування.

             Запрошуємо на навчання за рівнем фахового молодшого бакалавра ! Чекаємо на вас в Конотопському фаховому медичному коледжі !


1 Фотографія з сайту Конотопського медучилища  Фотографія з сайту Конотопського медучилища  Фотографія з сайту Конотопського медучилища  Фотографія з сайту Конотопського медучилища