БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ! ЖИТТЯ ТРИВАЄ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Навчальний процес

РОБОТА НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Дистанційне навчання у коледжі триває. Студенти і викладачі усвідомлюють, що вони мають працювати у режимі карантинних обмежень. Кожен викладач , відповідно до своїх потреб, маючи педагогічну свободу у виборі методів, використовує ті онлайн-інструменти, які йому зручні. У нашому коледжі педагоги обрали Zoom та Skype-конференції, все ж таки живе спілкування, хоч і через комп’ютер, молоді потрі..

Читати далі...

Навчальний процес

Навчально-виховний процес здійснюється відповідно до законів України "Про освіту", "Про вищу освіту", "Про мови України", "Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах", Концепції національного виховання та інших нормативних документів. Зміст освіти постійно оновлюється, відповідно до сучасних потреб розбудови України, орієнтується на національні та освітні надбання.Зм..

Читати далі...

Предметні гуртки

В училищі працюють 18 предметних гуртків, в роботі яких беруть участь 230 студентів. Гуртки створені на базі навчальних кабінетів. В рамках гурткової роботи студенти виготовляють наочні посібники, дидактичні матеріали, таблиці, моделі, альбоми, складають кросворди, шаради, займаються пошуково-дослідницькою роботою. Все це розвиває інтерес до предмету, творчі здібності студентів; сприяє вихованню л..

Читати далі...