Почни свій шлях в медицині з Конотопським фаховим медичним коледжем

Навчальний процес

Робочі будні студентів училища

Робочі будні студентів училища.На занятті з історії України студенти вивчали тему " Україна в ході Другої світової війни 1939-1945 рр." ( викладач Немеш О. М.)Актуальність даної теми набуває сьогодні особливої ваги, що пояснюється процесом відродження нації, який переживає наше суспільство. Дана тема курсу історії дає молодому поколінню знання минулого нашої Батьківщини, знайомить з діячами, що бу..

Читати далі...

Навчальний процес

Навчально-виховний процес здійснюється відповідно до законів України "Про освіту", "Про вищу освіту", "Про мови України", "Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах", Концепції національного виховання та інших нормативних документів. Зміст освіти постійно оновлюється, відповідно до сучасних потреб розбудови України, орієнтується на національні та освітні надбання.Зм..

Читати далі...

Предметні гуртки

В училищі працюють 18 предметних гуртків, в роботі яких беруть участь 230 студентів. Гуртки створені на базі навчальних кабінетів. В рамках гурткової роботи студенти виготовляють наочні посібники, дидактичні матеріали, таблиці, моделі, альбоми, складають кросворди, шаради, займаються пошуково-дослідницькою роботою. Все це розвиває інтерес до предмету, творчі здібності студентів; сприяє вихованню л..

Читати далі...