9 ЖОВТНЯ 2021 р. розпочали роботу ПІДГОТОВЧІ КУРСИ. Запис на заняття триває. Телефон для запису 0962582057

Навчальний процес

ONLINE КОМУНЦІКАЦІЯ З БАТЬКАМИ

У зв’язку з тим, що протиепідемічні вимоги не дозволяють відвідування закладу освіти батьками та іншими особами, 27 березня збори проведено дистанційно на базі платформи ZOOM. У роботі зборів брали участь директор, заступник директора, куратор з ВР, завідувачка фельдшерсько- медсестринського відділення, методист та класні керівники навчальних груп.До роботи долучились соціальний педагог т..

Читати далі...

Робочі будні студентів училища

Робочі будні студентів училища.На занятті з історії України студенти вивчали тему " Україна в ході Другої світової війни 1939-1945 рр." ( викладач Немеш О. М.)Актуальність даної теми набуває сьогодні особливої ваги, що пояснюється процесом відродження нації, який переживає наше суспільство. Дана тема курсу історії дає молодому поколінню знання минулого нашої Батьківщини, знайомить з діячами, що бу..

Читати далі...

Навчальний процес

Навчально-виховний процес здійснюється відповідно до законів України "Про освіту", "Про вищу освіту", "Про мови України", "Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах", Концепції національного виховання та інших нормативних документів. Зміст освіти постійно оновлюється, відповідно до сучасних потреб розбудови України, орієнтується на національні та освітні надбання.Зм..

Читати далі...

Предметні гуртки

В училищі працюють 18 предметних гуртків, в роботі яких беруть участь 230 студентів. Гуртки створені на базі навчальних кабінетів. В рамках гурткової роботи студенти виготовляють наочні посібники, дидактичні матеріали, таблиці, моделі, альбоми, складають кросворди, шаради, займаються пошуково-дослідницькою роботою. Все це розвиває інтерес до предмету, творчі здібності студентів; сприяє вихованню л..

Читати далі...