УКРАЇНА БУЛА, Є І БУДЕ! БЕЗЗАПЕРЕЧНА ПЕРЕМОГА ЗА УКРАЇНОЮ!

Заходи (архів)

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВІДМОВИ ВІД ПАЛІННЯ

Міжнародний день відмови від паління, або NoSmokingDay, існує з 1977 року. Він з'явився з ініціативи Американського онкологічного товариства і щороку відзначається у третій четвер листопада. Цей день відзначають і в Україні. Щороку 85 тисяч українців помирають від хвороб, спричинених курінням. Якщо ви хочете бути здоровими, то варто відмовитися від цієї звички, крім того, від пасивного куріння пот..

Читати далі...

ТРЕНІНГОВЕ ЗАНЯТТЯ «ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ВІД НАСИЛЬСТВА У СІМ'Ї»

Акція «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» триває. 08 грудня пройшло тренінгове заняття зі студентами групи 3ф «Як захистити себе від насильства у сім'ї». В ході заняття студентська молодь виконувала вправи,які дали змогу зрозуміти,яким чином можуть порушуватись їх права у сім'ї, до чого це може привести, а також вчилися на прикладах виходити з конфліктних ситуацій конструктивним м..

Читати далі...

Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Студенти Конотопського фахового медичного коледжу відвідали Конотопський дитячий будинок-інтернат для дітей з фізичними та розумовими вадами. У цей день суспільство шанує людей з обмеженими можливостями. "Можливості обмежені-здібності безмежні" - саме так можна сказати про вихованок будинку-інтернату, адже кожного разу вони вражають св..

Читати далі...

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗА СКАСУВАННЯ РАБСТВА

Ми звикли вважати, що рабство залишилося в далекому минулому людства.Але, на жаль, це жахливе явище існує й у сучасному світі. Хоч рабство вважається одним з найтяжчих видів приниження людської гідності та всюди є забороненим, мільйони людей продовжують жити як раби або в умовах, що наближені до рабських. Рабством на сьогоднішній день вважається примусова та дитяча праця, примусові шлюби, сексуал..

Читати далі...

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ ДО ХВОРИХ НА СНІД ТА ВІЛ-ІНФІКОВАНИХ

1 грудня – Всесвітній день толерантності до хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих. День відзначається в рамках акції «16 днів проти насильства». Практичний психолог Шабала А.С. провела з групою 2ф тренінгове заняття «Вчимося бути толерантними до ВІЛ-інфікованих людей», у ході якого студенти були учасниками рольової гри, дискусії щодо того, як себе вести з ВІЛ-позитивними людьми тощо. Соціальний педаго..

Читати далі...

АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

У КЗ СОР « Конотопський фаховий медичний коледж» стартувала щорічна Міжнародна акція «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА». З 25 листопада до 10 грудня приділимо увагу протидії гендерно зумовленого та інших видів насильства, боротьбі з ВІЛ/СНІД, захисту прав людини та іншим актуальним питанням. Ці теми часто є болючими й неприємними, але їх замовчування тільки погіршуватиме ситуацію. Проблеми потріб..

Читати далі...

ОНЛАЙН- ЗАНЯТТЯ «БУДЬМО ТОЛЕРАНТНИМИ!»

16 листопада - Міжнародний день толерантності (терпимості). Толерантність – це повага до людської індивідуальності, визнання основоположних прав і свобод людини та громадянина, прийняття та правильне розуміння різноманіття культур та форм самовираження. З нагоди цього дня психологічною службою коледжу проведено заняття "Будьмо толерантними!" Толерантність неможливо нав'язати, але від кожного з нас..

Читати далі...

До Всесвітнього дня Доброти

В рамках акції "До Всесвітнього дня Доброти" який відзначають 13 листопада студенти 4 курсу КЗСОР "Конотопський фаховий медичний коледж" на чолі з практичним психологом Шабалою А.С. та керівником гуртка "Даруємо тепло" Земцовою Г.М. відвідали Конотопський дитячий будинок-інтернат для дітей з фізичними та розумовими вадами. Провели веселі змагання серед вихованок закладу, після яких усі учасники о..

Читати далі...

ІНТЕРАКТИВНЕ ЗАНЯТТЯ «ВЧИМОСЯ РОЗУМІТИ ОДИН ОДНОГО»

Соціальний педагог коледжу Базарна О.М. провела інтерактивне заняття «Вчимося розуміти один одного» зі студентами-першокурсниками, які проживають у гуртожитку. Саме у гуртожитку починається доросле життя студентів. Це не тільки низка обов'язків, а ще й справжня школа взаємостосунків. На занятті студенти через різні вправи вчилися використовувати "Я-повідомлення", що сприяє вираженню свої..

Читати далі...

«ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ.ЯК ЙОГО РОЗВИНУТИ?»

РЕЗУЛЬТАТИ  ТИЖНЯ  ПСИХОЛОГІЇ  «ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ.ЯК ЙОГО  РОЗВИНУТИ?»З 19.04.21 до 24.04.21 у  коледжі проходив Тиждень психології «Емоційний інтелект. Як його розвинути?», підготовлений психологічною службою закладу А.Шабалою та О.Базарною. У рамках тижня були проведенні  заходи в режимі  онлайн для студентів, викладачів та батьків здобувачів освіти. Заняття п..

Читати далі...