БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ! ЖИТТЯ ТРИВАЄ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Випускники

За роки свого існування навчальний заклад підготував понад 8 тис. середніх медпрацівників, в т.ч. помічники лікаря, фельдшери для народного господарства та збройних сил, медичні сестри для дитячих лікувально-профілактичних закладів, медичні сестри загального профілю, акушерки.

Випускники училища – медичні сестри та фельдшера – мають високий рейтинг серед лікувально-профілактичних закладів Сумської та Чернігівської областей, інших регіонів України та країн СНГ.

Найбільш видатні з числа випускників:

  • Алєєв А.А. – доктор медичних наук (м. Київ);
  • Міхно Л.С. – кандидат медичних наук (м. Харків);
  • Макаренко І.М. – кандидат медичних наук (м. Київ);
  • Орел В.І. – доктор медичних наук, професор (м. Санкт-Петербург);
  • Кучер А.Г. - доктор медичних наук, професор (м. Санкт-Петербург);
  • Нікітін В.Г. – кандидат медичних наук, (м. Конотоп)
  • Івашко Г.М. – президент Асоціації медичних сестер України, головний позаштатний спеціаліст по роботі з середнім медичним персоналом Міністерства охорони здоров’я України, заступник головного лікаря по сестринській роботі клініки ЛІСОД м. Київ.

Значна частина наших випускників обіймає посади в первинній ланці охорони здоров’я області: на фельдшерсько-акушерських пунктах, дільничних і центральних районних лікарнях, здоровпунктах промислових підприємств. По 3-4 покоління медичних працівників змінилося в медичних закладах області за цей час, а училище, працюючи в неперервному циклі готує нових. Є вже кілька медичних династій: сьогодні у нас добувають освіту онуки перших випускників.

Більшість працівників Конотопської ЦРЛ та відділової лікарні ст. Конотоп – одних з найкращих лікарень області – випускники Конотопського медичного училища.

Кожного року, на випускних урочистих зборах, звучить клятва випускника, який за першим покликом готовий прийти на допомогу хворому, полегшити його страждання. Це і є любов до обраної професії як зразок ввічливості, акуратності і високої культури.

Випускники училища продовжують навчання в ВУЗах ІІІ-ІV рівня акредитації (що забезпечує гарна загальноосвітня підготовка), працюють в ЛПЗ України, служать в українській армії по контракту, працюють в країнах ближнього та далекого зарубіжжя, в т.ч. Ізраїлі, Німеччині, США, Канаді.

Розподіл на роботу випускників, які навчалися за державним замовленням, здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996 р. № 992 „Про Порядок працевлаштування випускників навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням" згідно договорів з центральними районними лікарнями.

Протягом останніх трьох років 100 % випускників, які навчалися за державним замовленням, працевлаштовані (в сільську місцевість).

Жоден з випускників училища останніх трьох років не стоїть на обліку в Конотопському центрі зайнятості.