9 ЖОВТНЯ 2021 р. розпочали роботу ПІДГОТОВЧІ КУРСИ. Запис на заняття триває. Телефон для запису 0962582057

Бібліотека

«Мелодія двох сердець»

Кохати – це важка праця нашої свідомості і душі, це вміння зрозуміти і пробачити, здатність сприймати кохану людину такою, яка вона є, з її гідностями і вадами. Це бажання дарувати радість. Кохання – це те, до чого ми прагнемо завжди і всюди, та провідна зірка, яка веде нас по життю.14 лютого у багатьох країнах світу вважають Днем усіх закоханих. В Україні воно теж стало одним із улюблених св..

Читати далі...

Всесвітній день боротьби проти раку

4 лютого, відзначається Всесвітній день боротьби проти раку.Його проголошено Міжнародним союзом по боротьбі з онкологічними захворюваннями (UICC) за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я. Мета Дня – підвищення обізнаності про рак як про одне з найстрашніших захворювань сучасної цивілізації, привернення уваги до проблеми запобігання, виявлення та лікування цього захворювання.Саме..

Читати далі...

3 історії бібліотеки Конотопського медичного училища

3 історії бібліотеки конотопського медичного училища3 травня 1930 року Широка Колегія Наркому охорони здоров’я в місті Харкові заслухала стан охорони здоров’я на Конотопщині та перспективи його розвитку.У той час у Конотопі була одна окружна лікарня на 105 ліжок, яка обслуговувала 35% міського населення та 65% хворих інших районів. Одночасно з цілим рядом інших питань розвитку охорони здоров’я, Ко..

Читати далі...