БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ! ЖИТТЯ ТРИВАЄ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СЕРЕДНІХ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СЕРЕДНІХ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ЛІКУВАЛЬНОГО МАСАЖУ

На базі Конотопського фахового медичного коледжу тривають курси із підвищення кваліфікації середніх медичних працівників з лікувального масажу. Слухачі курсів вивчають загальні анатомічні та фізіологічні основи, види та техніку лікувального масажу, правила призначення та проведення процедури, особливості поєднання з іншими не медикаментозними методами лікування, клінічну характеристику, ме..

Читати далі...

День масажиста

Традиційно 7 лютого в Україні відзначають День масажиста. Професійне свято представників цієї професії виникло у 2018 році.Подія затверджена Всеукраїнським об'єднанням фахівців масажу з ініціативи громадських організацій та провідних установ у сфері медицини та оздоровлення.Мета цього свята – відзначити і вшанувати тисячі людей – масажистів, які присвячують своє життя нелегкій та корисній праці, д..

Читати далі...

Курси підвищення кваліфікації молодших медичних спеціалістів з лікувального масажу

В наші дні популярні різноманітні природні джерела відновлення здоров'я.Масаж – одне з таких джерел. Тому не дивно, що курси масажу користуються значним попитом.Сучасна медицина часто використовує масаж як метод лікування та профілактики широкого кола захворювань, тим самим підтверджуючи його ефективність.Слухачі курсів вивчають загальні анатомічні та фізіологічні основи, види т..

Читати далі...