Запрошуємо на підготовчі курси! Реєстрація за телефоном (096)2582057

День масажиста

Традиційно 7 лютого в Україні відзначають День масажиста. Професійне свято представників цієї професії виникло у 2018 році.
Подія затверджена Всеукраїнським об'єднанням фахівців масажу з ініціативи громадських організацій та провідних установ у сфері медицини та оздоровлення.
Мета цього свята – відзначити і вшанувати тисячі людей – масажистів, які присвячують своє життя нелегкій та корисній праці, допомагають дбати про своє здоров’я тим, хто цього потребує. Також свято покликано об'єднувати фахівців різних напрямів в масажному мистецтві.
Масаж показаний всім здоровим людям, враховуючи їх вік та реактивність нервової системи, при лікуванні та реабілітації хворих в різні періоди захворювань та травм, його використовують як засіб первинної та вторинної профілактики, підвищення фізичної та розумової працездатності. Масаж призначають в косметичній практиці, з гігієнічною метою, в спортивній медицині.
На базі навчального закладу з 2004 року працюють курси підвищення кваліфікації молодших спеціалістів з лікувального масажу під керівництвом викладача – магістра фізичної реабілітації Наталії Тимошенко. По закінченню курсу слухачі отримують сертифікат міжнародного зразку двома мовами, що дає змогу працювати не лише в Україні, а й за кордоном.
Конотопський фаховий медичний коледж вітає всіх масажистів, які із задоволенням виконують свою роботу та дарують людям гарне самопочуття.
1.