ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

Курси підвищення кваліфікації молодших медичних спеціалістів з лікувального масажу

В наші дні популярні різноманітні природні джерела відновлення здоров'я.

Масаж – одне з таких джерел. Тому не дивно, що курси масажу користуються значним попитом.

Сучасна медицина часто використовує масаж як метод лікування та профілактики широкого кола захворювань, тим самим підтверджуючи його ефективність.

Слухачі курсів вивчають загальні анатомічні та фізіологічні основи, види та техніку лікувального масажу, правила призначення та проведення  процедури масажу, особливості поєднання масажу з іншими не медикаментозними методами лікування, клінічну характеристику, методичні особливості, техніку і методику масажу при захворюваннях та травмах опорно-рухового апарату, нервової системи, внутрішніх органів, шкіри, статевої та ендокринної систем, при порушеннях обміну речовин, після оперативних втручань, в урології та педіатрії.

В залі для практичних занять навчаються таким технікам масажу – класичному, сегментарно-рефлекторному, точковому, апаратному, вакуумно-роликовому, лімфодренажному, баночному тощо.

По закінченню курсів кожен випускник отримує свідоцтво державного зразка українською та англійською мовами, буде  затребуваним в медичних закладах та салонах краси. Але більшість все ж таки віддає перевагу веденню власної практики, оскільки навчиться, як робити її успішною.

Ми навчимо, як пройти шлях від професійних навиків до реального заробітку!

Запрошуємо на навчання за рівнем фахового молодшого бакалавра та всіх бажаючих підвищити свою кваліфікацію!

Чекаємо на вас в Конотопському фаховому медичному коледжі!

1 1 3 1_ 1_