9 ЖОВТНЯ 2021 р. розпочали роботу ПІДГОТОВЧІ КУРСИ. Запис на заняття триває. Телефон для запису 0962582057

Психологічна служба

Вчимося планувати свій час

Більшість нас не вміє планувати власний час, або вміє планувати не до кінця. Буває таке, що ми щось не встигли зробити і засмутилися з цього приводу. Тому пропоную вам переглянути відео "Як планувати свій час". Можливо поради допоможуть вам  його правильно розподіляти...Бажаю успіху!..

Читати далі...

Віртуальний тиждень психології

23 квітня ми відзначаємо Всеукраїнський день психолога, тому традиційно в кінці квітня проходить тиждень психології в нашому закладі. Щоправда, цього року, у зв'язку з каратином, він буде проходити в режимі онлайн з 22.04 до 27.04. Ми, психологічна служба коледжу - Базарна Олена та Алиса Шабала - пропонуємо вам провести ці п'ять днів, (1) розширивши свої знання з психології (адже будемо ..

Читати далі...

Інтерактивне заняття у рамках Школи дошлюбних стосунків

Фахівцем центру в молодіжній аудиторії Конотопського фахового медичного коледжу (медучилище) проведено інтерактивне заняття у рамках Школи дошлюбних стосунків. Які переваги життя людини у шлюбі? Які недоліки спільного проживання за межами шлюбу? Яке значення сім’я має для людини? Чому люди зберігають світлу згадку про сім’ю протягом всього свого життя?Інтерактивне заняття у рамках Школи дошлю..

Читати далі...

Психологічна служба батькам

Рекомендації батькам та близьким підлітка, що схильна до суїцидальної поведінкиПАМ'ЯТКА для батьків «Як припинити третирування підлітка в училищі та допомогти йому»П’ять міфів про булінгБуклет темпераментБуклет типи конфліктівПам'ятка про насилляПро підлітковий суїцидМи поруч або як налагодити взаємостосунки з підлітком..

Читати далі...

Психологічна служба викладачам

Виявлення суїцидальних тенденцій неповнолітніхСім кроків, які можна зробити вже сьогодніБуклет типи конфлБуклет професийне вигоранняВиявлення обдарованих дітейПАМ'ЯТКА з надання першої неспец. допомоги дітям в після травматичному станіЯк сформувати позитивний клімат в студенсьткому колективф..

Читати далі...

Психологічна служба студентам

ЗАПОБІГТИ САМОГУБСТВУ: КУДИ ЗВЕРНУТИСЬ ЗА ДОПОМОГОЮРекомендації підліткам щодо уникнення булінгуПритчи, цитати про насилляБуклет типи конфлТемперамент. Дослідження свого темпераментуСкладання іспитівЦінності. Вправа для виявлення цінностей..

Читати далі...

Кольоротерапія (відео)

Эффективная ЦветотерапияBеличайшая ЦенностьПритча о ценности жизни..

Читати далі...