ДОДАТКОВО ПРОДОВЖЕНО ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ВСТУПНИКІВ НА БАЗІ 9 КЛАСІВ. Форма навчання - комерційна! Прийом заяв та документів для вступників на базі ПЗСО (11класів) - 13 серпня 2020 р. Запрошуємо усіх охочих!!!

Психологічна служба

Вчимося планувати свій час

Більшість нас не вміє планувати власний час, або вміє планувати не до кінця. Буває таке, що ми щось не встигли зробити і засмутилися з цього приводу. Тому пропоную вам переглянути відео "Як планувати свій час". Можливо поради допоможуть вам  його правильно розподіляти...Бажаю успіху!далі за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=sCQ-G1LjH8M&feature=youtu.be&fbclid=IwAR..

Читати далі...

Віртуальний тиждень психології

23 квітня ми відзначаємо Всеукраїнський день психолога, тому традиційно в кінці квітня проходить тиждень психології в нашому закладі. Щоправда, цього року, у зв'язку з каратином, він буде проходити в режимі онлайн з 22.04 до 27.04. Ми, психологічна служба коледжу - Базарна Олена та Алиса Шабала - пропонуємо вам провести ці п'ять днів, (1) розширивши свої знання з психології (адже будемо ..

Читати далі...

Інтерактивне заняття у рамках Школи дошлюбних стосунків

Фахівцем центру в молодіжній аудиторії Конотопського фахового медичного коледжу (медучилище) проведено інтерактивне заняття у рамках Школи дошлюбних стосунків. Які переваги життя людини у шлюбі? Які недоліки спільного проживання за межами шлюбу? Яке значення сім’я має для людини? Чому люди зберігають світлу згадку про сім’ю протягом всього свого життя?Інтерактивне заняття у рамках Школи дошлю..

Читати далі...

Психолог батькам

Буклет темпераментБуклет типи конфліктівПам'ятка про насилляПро підлітковий суїцид..

Читати далі...

Психолог викладачам

Буклет типи конфлБуклет професийне вигоранняВиявлення обдарованих дітейПАМ'ЯТКА з надання першої неспец. допомоги дітям в після травматичному станіЯк сформувати позитивний клімат в студенсьткому колективф..

Читати далі...

Психолог студентам

Буклет типи конфлТемперамент. Дослідження свого темпераментуСкладання іспитівЦінності. Вправа для виявлення цінностей..

Читати далі...

Сторінка психолога

сторінка психологаЭффективная ЦветотерапияBеличайшая ЦенностьПритча о ценности жизни..

Читати далі...