Шлях довжиною 90 років. 3 травня навчальний заклад святкує ЮВІЛЕЙ! Вітаємо ALMA MATER !

Психологічна служба

Вчимося планувати свій час

Більшість нас не вміє планувати власний час, або вміє планувати не до кінця. Буває таке, що ми щось не встигли зробити і засмутилися з цього приводу. Тому пропоную вам переглянути відео "Як планувати свій час". Можливо поради допоможуть вам  його правильно розподіляти...Бажаю успіху!далі за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=sCQ-G1LjH8M&feature=youtu.be&fbclid=IwAR..

Читати далі...

Віртуальний тиждень психології

23 квітня ми відзначаємо Всеукраїнський день психолога, тому традиційно в кінці квітня проходить тиждень психології в нашому закладі. Щоправда, цього року, у зв'язку з каратином, він буде проходити в режимі онлайн з 22.04 до 27.04. Ми, психологічна служба коледжу - Базарна Олена та Алиса Шабала - пропонуємо вам провести ці п'ять днів, (1) розширивши свої знання з психології (адже будемо ..

Читати далі...

Інтерактивне заняття у рамках Школи дошлюбних стосунків

Фахівцем центру в молодіжній аудиторії Конотопського фахового медичного коледжу (медучилище) проведено інтерактивне заняття у рамках Школи дошлюбних стосунків. Які переваги життя людини у шлюбі? Які недоліки спільного проживання за межами шлюбу? Яке значення сім’я має для людини? Чому люди зберігають світлу згадку про сім’ю протягом всього свого життя?Інтерактивне заняття у рамках Школи дошлю..

Читати далі...

Психолог батькам

Буклет темпераментБуклет типи конфліктівПам'ятка про насилляПро підлітковий суїцид..

Читати далі...

Психолог викладачам

Буклет типи конфлБуклет професийне вигоранняВиявлення обдарованих дітейПАМ'ЯТКА з надання першої неспец. допомоги дітям в після травматичному станіЯк сформувати позитивний клімат в студенсьткому колективф..

Читати далі...

Психолог студентам

Буклет типи конфлТемперамент. Дослідження свого темпераментуСкладання іспитівЦінності. Вправа для виявлення цінностей..

Читати далі...

Сторінка психолога

сторінка психологаЭффективная ЦветотерапияBеличайшая ЦенностьПритча о ценности жизни..

Читати далі...