Шлях довжиною 90 років. 3 травня навчальний заклад святкує ЮВІЛЕЙ! Вітаємо ALMA MATER !

Коледж

Гуртожиток

Гуртожиток розрахований на 232 місця загальною площею 2636 м2.Студенти на 100% забезпеченні місцями в гуртожитку.Матеріально-технічна база гуртожитку створює належні житлово-побутові умови для проживання студентів.Гуртожиток побудований за блочною системою.Кімнати естетично оформлені, майно в кімнатах знаходиться в належному стані.Санітарний стан кімнат та місць громадського користування відп..

Читати далі...

Курси підвищення кваліфікації молодших медичних спеціалістів з лікувального масажу

В наші дні популярні різноманітні природні джерела відновлення здоров'я.Масаж – одне з таких джерел. Тому не дивно, що курси масажу користуються значним попитом.Сучасна медицина часто використовує масаж як метод лікування та профілактики широкого кола захворювань, тим самим підтверджуючи його ефективність.Слухачі курсів вивчають загальні анатомічні та фізіологічні основи, види т..

Читати далі...

Конференція «Актуальні проблеми медсестринської освіти»

ДУ «Центр розвитку медсестринства МОЗ України» під егідою Міністерства охорони здоров’я України сьогодні, 21 лютого 2020 р., проводить конференцію «Актуальні проблеми медсестринської освіти».Конференція МОЗ        ..

Читати далі...

План роботи Конотопського медичного училища на 2019-2020 н.р.

 План внутріучилищного контролю План заст. директора з НР План методичної роботи План педради  План роботи відділення План роботи директора План виховної роботи на 2019-2020 н р План зав. практикою 19-20..

Читати далі...

Загальна інформація

КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж»Комунальний заклад Сумської обласної ради «Конотопський фаховий медичний коледж» є суб'єктом освітньої діяльності державної системи освіти України, яка здійснюється з метою задоволення освітніх потреб особи, суспільства і держави та являється юридичною особою і діє відповідно до власного Статуту, розробленого згідно з Конституцією України, Законом Укра..

Читати далі...

Адреса, телефони

Місцезнаходження (поштова адреса, номери телефонів, факсів, адреси електронної пошти)Адреса: пр. Червоної Калини, 3, м. Конотоп, Сумська область, 41600; Е-mall: secretar@konmed.org.uaТелефони:тел./факс приймальна (05447)2-50-52тел./факс бухгалтерія (05447)2-50-62(098) 726-36-72; (050) 079-02-27 - в робочий часСайт: Основний konmed.org.uaГрупа на facebook: КЗСОР "Конотопський фаховий медичний ..

Читати далі...

Кадрове забезпечення, рівень викладачів та їх освіта

Кадрове забезпечення, рівень викладачів та їх освітаНавчально-виховний процес здійснює кваліфікований педагогічний колектив у складі 32 штатних викладачів, в т.ч.:Мають кваліфікаційні категорії:вищу – 18 викладачів, в т.ч. 9 – педагогічне звання "Викладач-методист", 2 - "Старший викладач";першу – 9 викладачів;другу – 2 викладачів;спеціалісти – 3 викладачі.Комплектація педагогічного колективу здійс..

Читати далі...

Корисні посилання

Офiцiйне представництво Президента УкраїниВерховна Рада УкраїниМiнiстерство освiти і науки УкраїниМОЗ УкраїниСумська обласна державна адміністраціяЛебединське медичне училище..

Читати далі...