ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

Батькам

Батьківство в епоху цифрових технологій

Сучасне життя в епоху цифрових технологій перед батьками та викладачами, свідомими дорослими ставить ряд серйозних викликів. Одне з найголовніших питань: як створити безпечний світ інтернету для наших дітей?Радою Європи спільно з Міністерством освіти і науки України в рамках проєкту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» було підготовлено та адаптовано інформаційні матеріали..

Читати далі...

Як виховати дисципліновану дитину

Як це не парадоксально, але дітям теж потрібні порядок і правила поведінки — вони на них очікують. Виконання писаних і неписаних законів людського існування робить життя маленької людини зрозумілим, передбачуваним, створює відчуття безпеки. Батькам знайомі ситуації, коли їхня дитина, ще немовлям, опинившись поза домівкою, у незнайомому місці,починає вередувати, плакати і заспокоюється, лише п..

Читати далі...

Сайти для батьків

Шановні батьки!  У цьому розділі представлені посилання на ресурси Інтернет, створені для батьківСайти для батьків..

Читати далі...

Поради батькам

Підтримуйте дитяче прагнення бути хорошим, бережіть його як найтонший порух людської душі, не зловживайте своєю владою, не перетворюйте мудрість батьківської влади на деспотичне самодурство.          (В. Сухомлинський)Поради батькам..

Читати далі...

Пам'ятка батькам від дитини

«Ваша власна поведінка — найвирішальніша річ. Ви думаєте, що виховуєте дитину тільки тоді, коли з нею розмовляєте чи караєте її. Ви виховуєте її кожну мить Вашого життя, навіть тоді, коли Вас немає вдома».                                                       ..

Читати далі...

Безпека в Інтернеті

Сучасне сьогодення створює додаткові сфери впливу і цікавостей підростаючого покоління. Зовсім маленькі діти вже не знають життя без інтернету чи мобільного телефону. Серед більш дорослих дітей частіше можливо зустріти тих хто ще уявляє своє життя без всесвітньої павутини. Як і у будь-якій сфері нашого життя тут також існують свої правила поведінки, нюанси на які необхідно звертати увагу. Окр..

Читати далі...