З 23 червня 2022 р. працює консультаційний центр з надання допомоги в реєстрації електронних кабінетів для вступників на базі 9 класів!!! Чекаємо на вас у нашій АLMA MATER !!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Виховна робота

Виховна робота в коледжі

В основу діяльності колективу коледжу з виховання студентів покладені нормативні документи, що стосуються студентського життя та виховної роботи, а саме: Загальна декларація прав людини, Конституція України, Указ Президента України «Про основні напрями реформування вищої освіти України», Закон України «Про фахову передвищу освіту», Концепція національно-патріотичного виховання молоді та інші..

Читати далі...

Соціальний захист

Соціальний захист студентів здійснюється згідно з:Постановою Кабінету Міністрів України № 882 від 12.07.2004 р. «Питання стипендіального забезпечення», Постановою Кабінету Міністрів України № 165 від 05.03.08 р. «Деякі питання стипендіального забезпечення», Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Законом України № 2342 "Про забезпечення організаційно-правових умо..

Читати далі...