БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ! ЖИТТЯ ТРИВАЄ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

ONLINE КОМУНІКАЦІЯ З БАТЬКАМИ

У зв’язку з тим, що протиепідемічні вимоги не дозволяють відвідування закладу освіти батьками та іншими особами, 27 березня збори проведено дистанційно на базі платформи ZOOM.
У роботі зборів брали участь директор, заступник директора, куратор з ВР, завідувачка фельдшерсько- медсестринського відділення, методист та класні керівники навчальних груп.
До роботи долучились соціальний педагог та практичний психолог з інформацією : «Що варто знати про булінг та його профілактику?»
Адміністрація коледжу проінформувала батьків про особливості освітнього процесу в закладах фахової передвищої освіти, у тому числі в умовах карантину, графік освітнього процесу, заходи, яких необхідно дотримуватися з метою непоширення коронавірусу.
ТОП - питання для батьків студентів – складання ДПА у формі ЗНО, ліцензійного іспиту Крок М, проходження виробничої та переддипломної практики в умовах карантину, працевлаштування.
Дякуємо всім батькам за небайдужість, розуміння і підтримку. Тільки через спільну відповідальність адміністрації, викладачів, класних керівників та батьків ми зможемо досягнути бажаних результатів.

3 3 3 3 3 3 3