ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

Запрошуємо на навчання

" alt="Запрошуємо на навчання" title="Запрошуємо на навчання" class="img-thumbnail" />

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ до вступу 2022-2023 н.р.

ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! ЗАПРОШУЄМО випускників 9-11 класів, професійно-технічних навчальних закладів, випускників шкіл минулих років, усіх охочих вступити до нашого медичного коледжу зареєструватись на підготовчі курси, під час яких слухачі матимуть змогу підвищити рівень знань з української мови та біології.НАША АДРЕСА : м. Конотоп, пр. Червоної Калини, 3.Телефон для..

Читати далі...

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВ та ДОКУМЕНТІВ від вступників на базі 11 класів

за спеціальністю 223 Медсестринство, спеціалізацією «Лікувальна справа» (фельдшер)Працює консультаційний центр з надання допомоги у створенні електронного кабінету та завантаження заяви та документів.ПРИЄДНАЙСЯ ДО НАШОЇ ДРУЖНЬОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ РОДИНИ!НАША АДРЕСА : м. Конотоп, пр. Червоної Калини, 3.Телефони: (5447) 2-50-52; (098) 726-36-72; (050) 079-02-27Сайт: http://konmed.org.ua..

Читати далі...

СТАНЬ ТИМ, ХТО ПОТРІБЕН СУЧАСНІЙ МЕДИЦИНІ!

Багато учнів 9 класів в роздумах: продовжити навчання в школі або вже з цього року починати осягати ази професії.Плюсом навчання в коледжі є можливість одночасно отримати середню освіту і отримати професію медичної сестри або фельдшера.Після закінчення навчання в школі більшість випускників 11 класу задають собі питання: куди та на кого вступити? Вибір навчальних закладів, куди можна п..

Читати далі...

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ OFFLINE / ONLINE

ШАНОВНІ  ВСТУПНИКИ! НАШІ МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!З А П Р О Ш У Є М О  на навчання та ДЕНЬ ВІДКРИТИХ  ДВЕРЕЙ !28 травня 2022 р. о 10.00 год. коледж гостинно прийматиме у своїх стінах усіх бажаючих познайомитися з закладом. Обирайте зручний для себе формат: offline (чекаємо у коледжі за адресою: м. Конотоп, проспект Червоної Калини, 3)  або online через інтерн..

Читати далі...

Пам'ятка вступникам

Конотопський фаховий медичний коледж ОГОЛОШУЄ прийом студентів на 2022-2023 навч.рік за ступенем фахового молодшого бакалавра..

Читати далі...

КЗСОР "Конотопський фаховий медичний коледж"

КЗСОР "КОНОТОПСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ"ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ випускників 9-11 класів, професійно-технічних навчальних закладів, випускників шкіл минулих років, всіх охочих пов’язати своє життя з медициною отримати професію фельдшера за рівнем фахового молодшого бакалавра, що в подальшому передбачає працевлаштування в лікувально-профілактичних закладах, роботу за кордоном або продовження навч..

Читати далі...

Професія МЕДСЕСТРА

КЗСОР «КОНОТОПСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ»  ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ОХОЧИХ ОТРИМАТИ ОДНУ З НАЙБЛАГОРОДНІШИХ ПРОФЕСІЙ – СЕСТРА МЕДИЧНА. Медсестра – це співробітник, який виконує усі призначення лікаря. Роль медсестер в діяльності будь-якого медичного закладу вкрай складно переоцінити. З цієї причини багато молоді віддають перевагу саме цій професії, яка дозволяє подбати про працевлашт..

Читати далі...

Фахівці для роботи в системі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

КОНОТОПСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ ПРОВОДИТЬПІДГОТОВКУ ФЕЛЬДШЕРІВ ДЛЯ РОБОТИ В ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАКЛАДАХ СУМСЬКОГО РЕГІОНУ, ОСОБЛИВО ЗВЕРТАЮЧИ УВАГУ НА ПІДГОТОВКУ ФАХІВЦІВ ДЛЯ РОБОТИ В СИСТЕМІ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФПроведення реформ у системі екстреної медичної допомоги та реалізація положень Закону України «Про екстрену медичну допомогу» диктує необхідність ..

Читати далі...

Професія ФЕЛЬДШЕР

КЗСОР «КОНОТОПСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ випускників 9-11 класів, професійно-технічних навчальних закладів, випускників шкіл минулих років, всіх охочих пов’язати своє життя з медициною отримати професію фельдшера за рівнем фахового молодшого бакалавра, що в подальшому передбачає працевлаштування в лікувально-профілактичних закладах, роботу за кордоном або продовження навча..

Читати далі...

Почни свій шлях в медицині з Конотопським фаховим медичним коледжем

Педагогічний колектив коледжу докладає максимум зусиль для підвищення ефективності і результативності навчання шляхом впровадження в навчальний процес інформаційно-комунікативних технологій, що дозволяє покращити якість навчально-виховного процесу, розвивати пізнавальну активність студентів, формувати вміння та навички самостійного здобування знань, їх свідомого застосування на практиці...

Читати далі...