БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ! ЖИТТЯ ТРИВАЄ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Актуальне сьогодні

Національний портал з імунізації

Вакцинація населення України - це питання національної безпеки. Тому важливо, щоб сторони, долучені до цього процесу, мали доступ до актуальної та достовірної інформації про вакцини, щеплення, процедуру та локації надання цієї медичної послуги.У квітні 2023 року розпочав роботу Національний портал з імунізації vaccine.org.ua (далі - Портал), створений ГС “Коаліція за вакцинацію в рамках проек..

Читати далі...

Конкурс для студентів українських вузів від української компанії МотоЗілла

Залучаємо нові проекти, і працюємо на розвиток української освіти!https://scholarship-foundation.net/Наша мета підтримати тих, хто прагне бути кращим!За найкращу статтю учасник отримає стипендію у розмірі 20000 гривень! Щоб стати учасником необхідно підготувати статтю згідно умов насторінці: https://motozilla.com.ua/ua/blog/scholarship/ .Слідкуйте за новинами на сторінці гранту. Ко..

Читати далі...

Про презентацію платформи «МРІЯ»

Департаментом кіберполіції Національної поліції України, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «Мрія», що створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основною метою проєкту є протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.Електронні посилання на ресурси проєкту для їх розповсюдження: ht..

Читати далі...

НАМ - 93 !

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ, ВИКЛАДАЧІ, ВЕТЕРАНИ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ, СТУДЕНТСТВО!З почуттям великої приємності вітаю колектив коледжу з 93 річницею з часу заснування.КЗСОР "Конотопський фаховий медичний коледж" (Конотопське медичне училище) – найстаріший медичний навчальний заклад Сумської області зі своїми традиціями, веде свою історію з 3 травня 1930 року, коли було прийняте рішення про відкриття медпрофш..

Читати далі...

Щодо Національного порталу з імунізації

Міністерство охорони здоров’я України (далі МОЗ), за підтримки міжнародних та національних партнерів працює над збільшенням охоплення рутинною вакцинацією та вакцинацію проти COVID-19 серед дітей та дорослих.Імунізація є питанням національної безпеки, оскільки здоров’я українців залежить від рівня охоплення щепленнями в країні. Вакцинація повинна і завжди залишається пріоритетом держави і сусп..

Читати далі...

На допомогу в реєстрації на НМТ

3 квітня 2023 р. розпочалася реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Реєстрація вступників відбуватиметься дистанційно за допомогою спеціального сервісу на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.Реєстрація триватиме рівно місяць – до 3 травня 2023 року. Цього року тестування для вступу на 1 курс проходитиме з 2 обов'язкових предметів (украї..

Читати далі...

Про національну онлайн-платформу з цифрової грамотності

Про національну онлайн-платформу з цифрової грамотності Moodle..

Читати далі...