ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

Актуальне сьогодні

Про презентацію платформи «Мрія»

Департаментом кіберполіції Національної поліції України, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «Мрія», що створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основною метою проєкту є протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет. Електронні посилання на ресурси проєкту для їх розповсюдженн..

Читати далі...

День масажиста

Традиційно 7 лютого в Україні відзначають День масажиста. Професійне свято представників цієї професії виникло у 2018 році.Подія затверджена Всеукраїнським об'єднанням фахівців масажу з ініціативи громадських організацій та провідних установ у сфері медицини та оздоровлення.Мета цього свята – відзначити і вшанувати тисячі людей – масажистів, які присвячують своє життя нелегкій та корисній праці, д..

Читати далі...

Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого запрошує

Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого запрошує учнів старших класів стати частиною дружньої юридичної родини.Інформація для майбутніх абітурієнтів та їх батьків розміщена на офіційному сайті за адресою http://pli.nlu.edu.ua, а також у соціальних мережах Instagram, Facebook та YouTube, де усі бажаючі зможуть: - побувати на віртуальній екску..

Читати далі...

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ГЛАУКОМОЮ

6 березня відзначається Всесвітній День боротьби з глаукомою, який проводиться з 2008 року за ініціативою Всесвітньої асоціації товариств глаукоми .Студенти коледжу групи 3 мс (бр.№ 2),під керівництвом викладача магістра медсестринства Гуденко О.В., долучились до акції та проводили обстеження зору жителям міста, роздавали буклети-пам’ятки, які допоможуть визначити перші ознаки захворювання..

Читати далі...

З Міжнародним днем студента!

Вельмишановне студентство!Від себе особисто, викладацького колективу, усієї нашої медичної родини щиро вітаємо вас з Міжнародним днем студента!Бажаємо насолоджуватися кожним днем студентського життя. Нехай викладачі будуть поблажливими, сесії – легкими, стипендія – підвищеною, вечірки – яскравими, друзі – вірними. Не бійтеся ставити перед собою фантастичні цілі, будьте сміливими - і все вийде!..

Читати далі...

День захисту дітей

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.З історії Дня захисту дітейВітання  ..

Читати далі...

Щороку 28 квітня відзначається День працівників швидкої медичної допомоги

Екстрена (швидка) медична допомога – спеціалізована медично-санітарна служба, завданням якої є надання першої медичної допомоги при станах, загрозливих для життя, потерпілим від нещасних випадків (поранення, переломи, опіки, отруєння, ураження електричним струмом тощо) або при раптових захворюваннях, транспортування потерпілих до лікарень.Кожного дня саме працівники швидкої допомоги беруть на..

Читати далі...

Про національну онлайн-платформу з цифрової грамотності

Про національну онлайн-платформу з цифрової грамотності Moodle..

Читати далі...

Отримання вищої освіти в Національному фармацевтичному університеті

Отримання вищої освіти в Національному фармацевтичному університеті..

Читати далі...