Запрошуємо на підготовчі курси! Реєстрація за телефоном (096)2582057

Робочі будні студентів коледжу

ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ. Фізична реабілітація

Фізична реабілітація — це застосування з лікувальною та профілактичною метою фізичних вправ і природних чинників у комплексному процесі відновлення здоров’я, фізичного стану та працездатності хворих та інвалідів. Вона є невід’ємною складовою частиною медичної реабілітації і застосовується на всіх її періодах та етапах у соціальній та професійній реабілітації. Призначення засобів фізичної реабіліта..

Читати далі...

Відзначення Дня педіатра

Відзначення Дня педіатра-це ще одна можливість привернути увагу широкої громадськості до питань забезпечення здоров′я і благополуччя дітей в усьому світі. Педіатрія– є однією з найважливіших галузей медицини в цілому, оскільки саме від здоров’я дитини залежить здоров’я нації в майбутньому. Здобувачі освіти коледжу отримують знання та набувають практичні навички під час практич..

Читати далі...

ІНФОРМАТИВНИЙ ЕКСКУРС ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДОНОРА КРОВІ

З інформативною метою, у рамках Всесвітнього дня донора крові, викладач «Основ медсестринства» Лисюк І.В. із студенткою Гончар Аліною, відвідали Плазмо центр «Biopharma Plasma Конотоп», яка є філією Сумського обласного центру служби крові. Донорство у Конотопському відділенні - це беззаперечний стандарт якості світового зразка.У центрі встановлено сучасне обладнання, яке дозволяє зроби..

Читати далі...

ВЗАЄМОДІЯ ТА ДРУЖНЯ СПІВПРАЦЯ МІЖ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ

Здобувачі освіти групи ІІІф, під керівництвом викладача Олени Гуденко КЗСОР «Конотопський фаховий медичний коледж» у супроводі медичної сестри-ортоптиста КЗСОР «Конотопська спеціальна школа» Волкогон О.М. мали змогу ознайомитися із апаратами лікування очей та відпрацювали навички на практиці. Апаратне лікування — сучасний метод профілактики й лікування різних захворювань очей, зокрема: м..

Читати далі...

ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ МАЙБУТНІХ ФЕЛЬДШЕРІВ

Здобувачі освіти групи 2Аф, під керівництвом викладача догляду за хворими Наталії Тимошенко, вивчали тему "Біомеханіка тіла медичного працівника. Догляд за шкірою тяжкохворого . Пролежні."Зазвичай хвороба вносить розлад у діяльність усіх органів і систем людського організму. Людина, що перебуває у хворобливому стані, вимагає особливості чистоти шкіри і слизових оболонок, тому особливу роль відігр..

Читати далі...

ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ У КАБІНЕТІ ОХОРОНИ ЗОРУ

Ми не часто замислюємося, яке навантаження падає на очі наших малюків у сучасному житті. Наші діти ще з маленького віку опановують комп’ютер і годинами сидять за екранами моніторів або дивляться телевізор. Тому проблема збереження зору є дійсно актуальною і вимагає співпраці школярів, батьків, вчителів та медичних працівників. Практичне заняття з предмету "Медсестринство в офтальмології" бу..

Читати далі...

ПРАКТИЧНЕ НАВЧАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ КОЛЕДЖУ

З метою набуття нових практичних навичок та узагальнення набутих знань з дезінфекції, здобувачі освіти групи 2Аф КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж», під керівництвом Наталії Тимошенко, викладача «Догляду за хворими», вчились одягати гумові рукавички відповідно до наказу МОЗ №1614 та готувати дезінфекційні розчини. Адже, професійна підготовка студентів – це сукупність знань, ..

Читати далі...

ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ «ЛІКУВАЛЬНА СПРАВА»

Професійна підготовка медичного працівника ставить за мету формування не тільки системи вмінь, знань та навичок, а й розвиток специфічних рис особистості, що відповідають вимогам майбутньої професійної діяльності, загальнолюдських та гуманістичних цінностей. Виробнича практика є невід’ємною складовою у системі підготовки здобувачів освіти нашого коледжу. Студентська молодь груп ІІф,3ф пр..

Читати далі...

Іспит з медсестринства у внутрішній медицині

12 травня був проведений іспит з медсестринства у внутрішній медицині (викладач, магістр медсестринства Вікторія РОЩИК), на якому студенти-випускники 4-го курсу спеціалізації "Сестринська справа" продемонстрували високий рівень знань та компетенцій з фаху.Вітаємо здобувачів освіти з успішним проходженням іспитів та допуском до переддипломної практики.З нагоди Міжнародного дня медичної сестри хочет..

Читати далі...

ПРАКТИКА З ОСНОВ МЕДСЕСТРИНСТВА

Здобувачі освіти КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» другого курсу фельдшерсько- медсестринського відділення проходять практику з дисципліни «Основ медсестринства» в Конотопській ЦРЛ ім. академіка Михайла Давидова під керівництвом викладачів, магістрів медсестринства - Ірини Лисюк та Наталії Тимошенко. Студенти відпрацьовують практичні навички у сучасному прийма..

Читати далі...