БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ! ЖИТТЯ ТРИВАЄ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Робочі будні студентів коледжу

ПРАКТИЧНЕ НАВЧАННЯ "Парентеральне введення лікарських препаратів"

Студенти групи 2 м/с КЗСОР "Конотопський фаховий медичний коледж" набували практичні навички, вивчаючи тему "Парентеральне введення лікарських препаратів", яка є важливою для майбутніх медичних сестер. Здобувачі освіти, під керівництвом викладача Ірини Лисюк, навчилися виконувати внутрішньом'язові ін'єкції та розводити антибіотики. Під час виконання ін'єкції особливого значення набуває ..

Читати далі...

Оволодіння навичками ін'єкцій

ПРАКТИЧНЕ НАВЧАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИОволодіння навичками ін'єкцій — це не просто техніка, а ще й розуміння, навіщо вводиться той чи інший медикамент. Для студентів медичних спеціальностей навчитися робити ін'єкції вкрай важливо, адже це одна з основ медичних знань. Точність і безпека кожної ін'єкції можуть значно вплинути на процес лікування пацієнта та його результат. Внутрішньошкірні ін'єкції, ..

Читати далі...

Практичні заняття із внутрішньої медицини

У лікарняному коридорі їх впізнаєш одразу – зовсім юні, іще невпевнені, надміру зосереджені, із бажанням виглядати в очах пацієнтів справжніми сестрами медичними, фельдшерами. Здобувачі освіти групи ІІІ ф активно почали проводити практичні заняття із внутрішньої медицини на базі Конотопської центральної районної лікарні ім. ак. М.Давидова.Студенти, під керівництвом практикуючого лікаря та..

Читати далі...

Клінічна практика з дисципліни «Медсестринство у внутрішній медицині»

Здобувачі освіти КЗ СОР «КОНОТОПСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ» третього курсу фельдшерсько-медсестринського відділення проходять клінічну практику під керівництвом викладача Вікторії Рощик з дисципліни «Медсестринство у внутрішній медицині» на базі Конотопської ЦРЛ ім. академіка Михайла Давидова.Студенти проводять суб'єктивне та об'єктивне обстеження пацієнтів, допомагаючи медичному персоналу п..

Читати далі...

Парентеральне введення ліків

Продовжуючи тему "Парентеральне введення ліків", студенти групи I ф ознайомилися з технікою в/в крапельного введення ліків та відпрацювали практичні навички на базі тренажерного кабінету під керівництвом викладача Тимошенко Наталії. Слід памʼятати, що препарат потрапляє в кров і будь-яка помилка (порушення правил асептики й антисетики, передозування, потрапляння у вену повітря або олійного розчину..

Читати далі...

НАБУВАЄМО ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ПІД ЧАС ЗАНЯТЬ

Студенти І, 2 курсів КЗСОР " Конотопський фаховий медичний коледж" вперше вчились відпрацьовувати практичний навик "Забір крові вакутайнером". Незважаючи на війну та постійні тривоги, здобувачі освіти демонструють достатній рівень практичної підготовки. Під час очного навчання було приділено значну увагу відпрацюванню практичних навиків у кабінетах доклінічної підготовки та тренажерному кабін..

Читати далі...

ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ. Фізична реабілітація

Фізична реабілітація — це застосування з лікувальною та профілактичною метою фізичних вправ і природних чинників у комплексному процесі відновлення здоров’я, фізичного стану та працездатності хворих та інвалідів. Вона є невід’ємною складовою частиною медичної реабілітації і застосовується на всіх її періодах та етапах у соціальній та професійній реабілітації. Призначення засобів фізичної реабіліта..

Читати далі...

Відзначення Дня педіатра

Відзначення Дня педіатра-це ще одна можливість привернути увагу широкої громадськості до питань забезпечення здоров′я і благополуччя дітей в усьому світі. Педіатрія– є однією з найважливіших галузей медицини в цілому, оскільки саме від здоров’я дитини залежить здоров’я нації в майбутньому. Здобувачі освіти коледжу отримують знання та набувають практичні навички під час практич..

Читати далі...

ІНФОРМАТИВНИЙ ЕКСКУРС ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДОНОРА КРОВІ

З інформативною метою, у рамках Всесвітнього дня донора крові, викладач «Основ медсестринства» Лисюк І.В. із студенткою Гончар Аліною, відвідали Плазмо центр «Biopharma Plasma Конотоп», яка є філією Сумського обласного центру служби крові. Донорство у Конотопському відділенні - це беззаперечний стандарт якості світового зразка.У центрі встановлено сучасне обладнання, яке дозволяє зроби..

Читати далі...

ВЗАЄМОДІЯ ТА ДРУЖНЯ СПІВПРАЦЯ МІЖ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ

Здобувачі освіти групи ІІІф, під керівництвом викладача Олени Гуденко КЗСОР «Конотопський фаховий медичний коледж» у супроводі медичної сестри-ортоптиста КЗСОР «Конотопська спеціальна школа» Волкогон О.М. мали змогу ознайомитися із апаратами лікування очей та відпрацювали навички на практиці. Апаратне лікування — сучасний метод профілактики й лікування різних захворювань очей, зокрема: м..

Читати далі...