З 23 червня 2022 р. працює консультаційний центр з надання допомоги в реєстрації електронних кабінетів для вступників на базі 9 класів!!! Чекаємо на вас у нашій АLMA MATER !!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ-2021-2022 н.р.

З метою успішного складання вступних іспитів чи ЗНО з 9 жовтня 2021 р. працюють курси по підготовці до вступу. Запрошуються усі охочі - учні 9-11 класів.

                                                                    1    

Підготовчі курси для вступу в коледж створені з метою надання освітньої допомоги вступникам в освоєнні та вдосконаленні знань та умінь з навчальних дисциплін «Біологія» та «Українська мова».

Кожен у своєму житті проходить через цей етап, коли потрібно визначитися з напрямком майбутньої діяльності і докласти максимум зусиль, щоб втілити в життя все раніше задумане.

Якщо Ви бажаєте отримати знання, що допоможуть при складанні вступних іспитів для вступу на освітньо-професійний ступінь «фаховий молодший бакалавр» за спеціальністю Медсестринство та спеціалізаціями:

-      Сестринська справа (сестра медична)

-      Лікувальна справа (фельдшер)

запрошуємо до нас на заняття.

Чекаємо на вас!

                                                                    1


УВАГА! КЗСОР "КОНОТОПСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ"

РОЗПОЧАВ  ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДО  ВСТУПУ 9 ЖОВТНЯ 2021 Р.!

ЗАПИС НА ЗАНЯТТЯ ТРИВАЄ!

Підготовчі курси дозволяють розширити знання зі шкільної програми, якісно підготуватися до вступних випробувань чи здачі ЗНО та істотно підвищити свій конкурсний бал для вступу.

Навчання з усіх предметів проводиться висококваліфікованими викладачами з багаторічним досвідом відповідно до вимог програм.

Заняття проводяться по суботах.

Інформація за телефоном: 096 258 20 57

                                                                    1