БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ! ЖИТТЯ ТРИВАЄ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Безпека життєдіяльності

Щодо протидії онлайн-шахрайствам

Інформація, надана відділом протидії кіберзлочинам в Сумській області Департаменту Кіберполіції Національної Поліції України Заходи по протидії онлайн шахрайствамПам'ятайте, що ваша обізнаність та уважність є ключовими факторами у боротьбі зі шахрайством в онлайн середовищі. Навчіться розпізнавати підозрілі ситуації та практикуйте безпечні платежі, щоб захистити свої фінансові інтереси. ..

Читати далі...

Обережно! Вибухонебезпечні предмети!

     Сьогодні терористичні акти здійснюються з використанням вибухових пристроїв, які замасковані під авторучки, мобільні телефони, гаманці, міні-магнітофони, дитячі іграшки, або розміщені у звичайних портфелях, сумках, банках, пакунках і залишені у багатолюдних місцях. Поводження з вибухонебезпечними предметами вимагає значної уваги і обережності.На виконанн..

Читати далі...

«Безпека на дорогах в умовах воєнного стану»

На виконання листа департаменту освіти і науки Сумської ОДА № 04.2-13/1853 від 08.05.2023 р. «Про проведення тижня безпеки дорожнього руху» щодо проведення в період з 15 до 21 травня 2023 року першого етапу щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану» висвітлено  інформаційні  заходи, спрямовані на попередження дитячого дор..

Читати далі...

Домашня аптечка, що варто покласти в неї під час воєнного стану

На виконання протокольного доручення Прем'єр-міністра України від 20.06.2022 14529/0/1-22 надано рекомендації щодо укомплектування домашньої аптечки.Правильно укомплектована домашня аптечка, особливо під час воєнного стану, – це ваша безпека. Читати далі за посиланням https://moz.gov.ua/article/news/domashnja-aptechka-scho-varto-poklasti-v-nei-pid-chas-voennogo-stanu- ..

Читати далі...

Дії в разі терористичного акту, перестрілки, захоплення транспорту

Слава Україні! На виконання протокольного доручення Прем'єр-міністра України від 20.06.2022 14529/0/1-22 розміщено інформацію щодо дій в разі терористичного акту, перестрілки, захоплення транспорту.Читати далі за посиланням: https://dsns.gov.ua/uk/abetka-bezpeki-1/nebezpeki-socialnogo-xarakteru/diyi-v-razi-teroristicnogo-aktu-perestrilki-zaxoplennya-transportu ..

Читати далі...

Безпека життєдіяльності

 У кожній державі світу стан здоров’я громадян – це один з основних показників її цивілізованості. Медичні працівники вважають, що понад 70% всіх хвороб у дорослих – наслідок неправильного способу життя в дитячі та молоді роки. І дуже важливо виховувати активне ставлення молоді до власного здоров’я, розуміння того, що здоров’я – найбільша цінність, дарована людині Богом.   &nbs..

Читати далі...