ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

Навчальна робота

Результати моніторингу якості освіти

Щорічно в червні  студенти медичних коледжів складають  ліцензійний інтегрований іспит «Крок М», яким  оцінюється вміння використовувати знання та розуміння основних найважливіших професійно-орієнтованих дисциплін. Відповідно до чинної нормативної бази цей іспит є обов’язковою складовою атестації за програмою молодшого спеціаліста. Результати складання ліцензійного інтегровано..

Читати далі...

Безпека життєдіяльності

 У кожній державі світу стан здоров’я громадян – це один з основних показників її цивілізованості. Медичні працівники вважають, що понад 70% всіх хвороб у дорослих – наслідок неправильного способу життя в дитячі та молоді роки. І дуже важливо виховувати активне ставлення молоді до власного здоров’я, розуміння того, що здоров’я – найбільша цінність, дарована людині Богом.   &nbs..

Читати далі...

Освітні програми

Освітня програма профільної середньої освітиОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Лікувальна справа»ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Сестринська справа»..

Читати далі...

Тести для підготовки

Тести для підготовки до екзаменів та заліків 2021 Тести з буклетів "Крок М Лiкувальна справа 2021" та "Крок М Сестринська справа 2021"Тести з буклетів "Крок М Лiкувальна справа 2020" та "Крок М Сестринська справа 2020"2020 Лiкувальна та сестринська справа (буклет 2019) Педiатрiя по модулям - 2019 Всі тести станом на 06/04/2020 Архів ВСІ ТЕСТИ РАЗОМ (2014-09-25) Крок М. Лікувальна справа ві..

Читати далі...

Положення

ПоложенняПоложення про організацію та порядок проведення державної атестації студентівПоложення про організацію самостійної роботи студентівПоложення про організацію практичного навчання студентівПоложення про методичний кабінетПоложення про поточний та семестровий контрольПоложення про навчальні кабінети загальноосвітніх дисциплінПоложення про адміністративну радуПоложення про педагогічну радуПол..

Читати далі...