БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ! ЖИТТЯ ТРИВАЄ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Навчальна робота

На допомогу в реєстрації на НМТ

Для вступників стартувала реєстрація на НМТ-2024Цього року реєстрація відбувається лише онлайн.14 квітня, розпочинається реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті. Вона триватиме до 11 квітня включно.  Інформаційні матеріали на допомогу читати далі .... На допомогу в реєстрації до НМТ..

Читати далі...

Накази з навчальної роботи

Невід’ємною частиною діяльності керівника  закладу освіти є видання різних розпорядчих документів, зокрема наказів. За допомогою наказу керівник ставить перед працівниками закладу основні завдання, вказує шляхи розв’язання важливих і принципових питань.Відповідно до Закону України «Про фахову передвищу освіту» та інших нормативних документів  щорічно створюються накази з навчальної..

Читати далі...

Результати моніторингу якості освіти

Щорічно в червні  студенти медичних коледжів складають  ліцензійний інтегрований іспит «Крок М», яким  оцінюється вміння використовувати знання та розуміння основних найважливіших професійно-орієнтованих дисциплін. Відповідно до чинної нормативної бази цей іспит є обов’язковою складовою атестації за програмою молодшого спеціаліста. Результати складання ліцензійного інтегровано..

Читати далі...

Освітні програми

Освітня програма профільної середньої освітиОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Лікувальна справа»ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Сестринська справа»..

Читати далі...

Тести для підготовки

Тести для підготовки до екзаменів та заліків 2021 Тести з буклетів "Крок М Лiкувальна справа 2021" та "Крок М Сестринська справа 2021"Тести з буклетів "Крок М Лiкувальна справа 2020" та "Крок М Сестринська справа 2020"2020 Лiкувальна та сестринська справа (буклет 2019) Педiатрiя по модулям - 2019 Всі тести станом на 06/04/2020 Архів ВСІ ТЕСТИ РАЗОМ (2014-09-25) Крок М. Лікувальна справа ві..

Читати далі...

Положення

ПоложенняПоложення про організацію та порядок проведення державної атестації студентівПоложення про організацію самостійної роботи студентівПоложення про організацію практичного навчання студентівПоложення про методичний кабінетПоложення про поточний та семестровий контрольПоложення про навчальні кабінети загальноосвітніх дисциплінПоложення про адміністративну радуПоложення про педагогічну радуПол..

Читати далі...