УКРАЇНА БУЛА, Є І БУДЕ! БЕЗЗАПЕРЕЧНА ПЕРЕМОГА ЗА УКРАЇНОЮ!

Звіти директора перед колективом

Звіт директора перед колективом закладу освіти за 2022 рік

Наша країна переживає зараз дуже складні часи. В умовах введення в Україні воєнного стану, викликаного збройною агресією росії, освітяни - на своєму вчительському трудовому фронті. Працюють сумлінно, відповідально ставляться до виконання посадових обов’язків і вже цим наближають перемогу.Відповідно до наказу МОН України від 23.03.2005 №178 “Про затвердження примірного положення про порядок зв..

Читати далі...

Звіт директора за 2021 р. перед колективом закладу освіти

Сучасна освіта ставить перед закладами освіти завдання щодо створення оптимальних умов для індивідуального розвитку, вияву творчих запитів, формування компетентної, конкурентноспро-можної, соціально зрілої, креативної особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, залученої до національних і загальнолюдських цінностей.Звіт директора за 2021 р. перед колект..

Читати далі...

Звіт директора за 2020 р. перед колективом закладу освіти

Кожен рік особливий і неповторний, і підведення його підсумків спонукає до осмислення досягнень і невдач, проблем і шляхів їх вирішення, який слід залишить в історії навчального закладу.Звіт директора за 2020 рік..

Читати далі...

Звіт директора за 2019 р. перед колективом навчального закладу

Звіт директора за 2019 р. перед колективом навчального закладу..

Читати далі...