УКРАЇНА БУЛА, Є І БУДЕ! БЕЗЗАПЕРЕЧНА ПЕРЕМОГА ЗА УКРАЇНОЮ!

Заходи 2022-2023 н.р.

Міжнародний день психічного здоров’я

10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров’я з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров’я з 1992 року. Мета – підвищити поінформованість населення щодо проблем психічного здоров’я і методів його зміцнення, а також профілактики і лікування психічних розладів. Психічне здоров’я є невід’ємною частиною і найважливішим компонентом здоров’я. Воно визначається як стан благ..

Читати далі...

УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ-СЕМІНАРІ «ЯКОЮ Б СКЛАДНОЮ НЕ БУЛА СИТУАЦIЯ, ВАМ ДОПОМОЖЕ САМОРЕRYЛЯЦIЯ»

Таке складне слово саморегуляція…..У КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» для студентської молоді та викладачів навчального закладу відбувся тренінг -семінар «Яка б не була ситуація, нам допоможе саморегуляція», який реалізовується в нашому місті у партнерстві з ГО «Простір рівних можливостей» в рамках проєкту «Центри неформальної освіти в Сумській області..

Читати далі...

ТРЕНІНГ «ДОРОСЛІШАЙ НА ЗДОРОВ’Я»

З метою популяризації серед молоді здорового способу життя, формування відповідального ставлення та мотивації до збереження сімейних цінностей, закладання основ відповідального батьківства із студентами-першокурсниками КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» було проведено тренінгове заняття «ДОРОСЛІШАЙ НА ЗДОРОВ’Я».Студенти у дружньому колі ділились своїми мріями та бажаннями.Розп..

Читати далі...

УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ «Я СПОКІЙНИЙ ТА НАТХНЕННИЙ!»

Студентки -першокурсниці КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» брали активну участь тренінгу «Я спокійний та натхненний!», який проходив в рамках проєкту «Постійний двіж». Захід провели соціальний педагог Оксана Романюк та практичний психолог Катерина Хрокало «ДПТНЗ Конотопське ВПУ». У ході тренінгового заняття присутні навчалися технікам самозаспокоєння, які можна використовувати ..

Читати далі...

ОБМІН ДОСВІДОМ МІЖ ВНЗ, ЗФПО, ДПТНЗ, ЗОШ, СШ

ЗАНЯТТЯ "МУЗИКА - ДЖЕРЕЛО НАТХНЕННЯ ТА РЕСУРСУ"Музикотерапія є одним з найсильніших видів арт-терапії. Ми можемо використовувати для цього музику, як пасивно (слухаючи), так і активно (співаючи та імпровізуючи на музичних інструментах). Метою заняття "Музика - джерело натхнення та ресурсу", проведеного соціальним педагогом Оленою Базарною для шестикласників Конотопської СШ № 12, було дослідження т..

Читати далі...