НЕМАЄ КРАЩОЇ ПРОФЕСІЇ НІЖ СТОЯТИ НА ВАРТІ ЗДОРОВ’Я! ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАШОЇ МЕДИЧНОЇ РОДИНИ!

Заходи 2022-2023 н.р.

ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ У КОЛЕДЖІ

Психічне здоров’я не менш важливе за фізичне, і тому звернення до психолога повинно вже давно стати звичним явищем. З метою сприяння студентів до самопізнання та вироблення навичок саморегуляції в коледжі був проведений Тиждень психології. У рамках тижня соціальним педагогом Оленою БАЗАРНОЮ проведені заняття на перших курсах за матеріалами програми Н.Грабчак «Стрес як ресурс», дискусія «Спартак..

Читати далі...

Міжнародний день психічного здоров’я

10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров’я з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров’я з 1992 року. Мета – підвищити поінформованість населення щодо проблем психічного здоров’я і методів його зміцнення, а також профілактики і лікування психічних розладів. Психічне здоров’я є невід’ємною частиною і найважливішим компонентом здоров’я. Воно визначається як стан благ..

Читати далі...

УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ-СЕМІНАРІ «ЯКОЮ Б СКЛАДНОЮ НЕ БУЛА СИТУАЦIЯ, ВАМ ДОПОМОЖЕ САМОРЕRYЛЯЦIЯ»

Таке складне слово саморегуляція…..У КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» для студентської молоді та викладачів навчального закладу відбувся тренінг -семінар «Яка б не була ситуація, нам допоможе саморегуляція», який реалізовується в нашому місті у партнерстві з ГО «Простір рівних можливостей» в рамках проєкту «Центри неформальної освіти в Сумській області..

Читати далі...

ТРЕНІНГ «ДОРОСЛІШАЙ НА ЗДОРОВ’Я»

З метою популяризації серед молоді здорового способу життя, формування відповідального ставлення та мотивації до збереження сімейних цінностей, закладання основ відповідального батьківства із студентами-першокурсниками КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» було проведено тренінгове заняття «ДОРОСЛІШАЙ НА ЗДОРОВ’Я».Студенти у дружньому колі ділились своїми мріями та бажаннями.Розп..

Читати далі...

УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ «Я СПОКІЙНИЙ ТА НАТХНЕННИЙ!»

Студентки -першокурсниці КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» брали активну участь тренінгу «Я спокійний та натхненний!», який проходив в рамках проєкту «Постійний двіж». Захід провели соціальний педагог Оксана Романюк та практичний психолог Катерина Хрокало «ДПТНЗ Конотопське ВПУ». У ході тренінгового заняття присутні навчалися технікам самозаспокоєння, які можна використовувати ..

Читати далі...

ОБМІН ДОСВІДОМ МІЖ ВНЗ, ЗФПО, ДПТНЗ, ЗОШ, СШ

ЗАНЯТТЯ "МУЗИКА - ДЖЕРЕЛО НАТХНЕННЯ ТА РЕСУРСУ"Музикотерапія є одним з найсильніших видів арт-терапії. Ми можемо використовувати для цього музику, як пасивно (слухаючи), так і активно (співаючи та імпровізуючи на музичних інструментах). Метою заняття "Музика - джерело натхнення та ресурсу", проведеного соціальним педагогом Оленою Базарною для шестикласників Конотопської СШ № 12, було дослідження т..

Читати далі...