ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ-СЕМІНАРІ «ЯКОЮ Б СКЛАДНОЮ НЕ БУЛА СИТУАЦIЯ, ВАМ ДОПОМОЖЕ САМОРЕRYЛЯЦIЯ»

Таке складне слово саморегуляція…..
У КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» для студентської молоді та викладачів навчального закладу відбувся тренінг -семінар «Яка б не була ситуація, нам допоможе саморегуляція», який реалізовується в нашому місті у партнерстві з ГО «Простір рівних можливостей» в рамках проєкту «Центри неформальної освіти в Сумській області». Заняття провели лектори - професіонали з «ДПТНЗ Конотопський професійний аграрний ліцей», а саме соціальний педагог Лариса Самофалова та практичний психолог Світлана Личкун.
Всі учасники тренінгу виконали цікаві вправи, завдання та отримали практичні навики, як залишатися спокійним та не розгублюватися у складних життєвих обставинах, ситуаціях.
Допомогти своєму організму можна завдяки тілесним чи дихальним вправам. Звичайно, кожному з нас підходять індивідуальні способи психічної сапморегуляції, одак дізнатися про те, які ефективні, а які — не дуже, новачкам може бути досить складно, але спробувавши один із методів, буде легше зрозуміти їх дієвість та ефективність.
Метою тренінгу було навчити присутніх, маючи відповідні знання та навики , залишатися спокійним та не розгублюватися у складних життєвих обставинах та ситуаціях.
Жити у час війни — страшно та важко. Ми не можемо здогадатись, що робитиме ворог та коли це закінчиться, проте нам під силу дбати про себе і свій внутрішній стан, щоб мати змогу допомогти людям та країні. Бережіть себе та своїх оточуючих!

1 1 1 1 1

1 1