Навчальний процес
Навчально-виховний процес здійснюється відповідно до законів України "Про освіту", "Про вищу освіту", "Про мови України", "Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах", Концепції національного виховання та інших нормативних документів.
Зміст освіти постійно оновлюється, відповідно до сучасних потреб розбудови України, орієнтується на національні та освітні надбання.
Зміст підготовки визначається освітньо-кваліфікаційною характеристикою, освітньо-кваліфікаційною програмою, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 649 від 24.06.2011 р., введені в дію наказом Міністерства охорони здоров`я від 07.07.2011 р. № 401, а також навчальним планом, складеним на основі орієнтовного навчального плану 2011 р.
Навчальні плани включає таку підготовку:
- загальноосвітню;
- гуманітарну та соціально-економічну;
- природничо-наукову;
- професійну і практичну.
Реалізація змісту освіти здійснюється через систему навчальних дисциплін, сформовану на базі навчальних планів.
Навчальний процес в училищі здійснюється за такими формами: навчальні заняття, консультації, самостійна робота студентів, практична підготовка, контролюючі заходи. Тижневе навантаження на студента складає 36 годин.
Навчальні заняття проводяться в півтори зміни за таким режимом часу:
теоретичні заняття:
1 пара 8.15-9.35
2 пара 9.55-11.15
3 пара 11.35-12.55
4 пара 13.15-14.35
5 пара 14.55-16.15
практичні заняття:
1 пара 8.00-11.00
2 пара 11.30-14.30
3 пара 15.00-18.00
Для навчання студентів створені всі необхідні умови.
Обладнано кабінети доклінічної практики з хірургії, педіатрії, терапії, основ медсестринства, догляду за хворирми, акушерства і гінекології.
Обладнано лекційну залу, де проводяться мультимедійні лекції.
З метою підвищення якості підготовки спеціалістів викладачі використовують інноваційні педагогічні технології - інтерактивні, проблемні, інформаційні, особистісно-орієнтовані, а також різні методи активного навчання: ситуаційні задачі, тести, ділові ігри, відеофільми, комп'ютерне тестування. Значна частина викладачів проводить нетрадиційні заняття - конкурси, диспути, прес-конференції, семінари.
Значна робота проводиться по впровадженню комп'ютерної техніки у навчальний процес.
Велику роль в організаційній та науково-методичній роботі відіграє бібліотека. Бібліотека має читальний зал, книгосховище, абонемент.
Бібліотечний фонд училища становить близько 18 тис. примірників.
Книжковий фонд бібліотеки в цілому забезпечує навчальний процес на 100%.