4 квітня 2020 р. о 10.00 год. - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

На варті наших душ – Небесна сотня

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-охоронцями на небі.

16 лютого пройшла патріотична година «На варті наших душ – Небесна сотня». На заході студенти віддали шану патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Перегяд фільму «Небесна сотня. Юні ангели» справив велике враження на молодь.

Коли вирішувалася доля кожного з нас і цілої України, не залишився осторонь і наш земляк, майор запасу Геннадій Буренко, який поїхав на Майдан за покликом серця. Студенти, затамувавши подих, слухали розповідь активіста Майдану про найзапекліші події 18-20 лютого 2014 року. Хвилиною мовчання присутні вшанували невмирущу пам’ять загиблих героїв Небесного Війська.

Окрасою заходу стала книжкова виставка-уклін «В своїй душі Вітчизну я несу»