4 квітня 2020 р. о 10.00 год. - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ПІД ПРИЦІЛОМ АМУРА

ПІД ПРИЦІЛОМ АМУРА

Коли весна не за горами і наближається пора пробудження природи та любові, Купідон дістає з тули свої стріли. Не зважаючи на вік та колір шкіри чоловіка і жінки, він пронизує стрілою кохання їхні серця.

Гарні традиції ніхто не нав’язує, вони поширюються ніби самі собою. День святого Валентина полюбився в Україні, і не тільки молоді. Із задоволенням грають у цю своєрідну гру, даруючи «валентинки» один одному, і малі дітлахи, і деякі поважні дядечки й тітоньки. Українці - народ з теплим серцем. І нехай кажуть, що це свято для нас чуже, та коли мова йде про кохання, хіба мають значення такі аргументи?

Працівникам та студентам Конотопського медичного училища також до вподоби це світле та добре свято - свято любові. Тому напередодні романтичного свята - Дня святого Валентина бібліотекар Люта Н.Г. в бібліотеці презентувала цікаву книжкову виставку «Як виглядає кохання».

На цій виставці читачі та усі бажаючі зможуть знайти ті книги, які будуть до вподоби їх серцю. Серед прекрасної літератури є і романи, і проза, і вірші, пов’язані як з самим святом, так і просто з гарним словом «Кохання». Адже кохання — це найбільше щастя у житті людини. Але часто ми не помічаємо його. Не помічаємо і тих людей, які нас люблять. Трапляється, що й нас не помічають, і про наші почуття не здогадуються.