ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

День української писемності та мови!

Щороку, 9 листопада відзначається День української писемності та мови!
Мова є ознакою, що дає нам право називатися нацією. Вона — наша найбільша народна цінність, скарбниця духовних надбань, життєвого досвіду, праці та творчості багатьох поколінь.
Коледж долучився до святкування. З цієї нагоди у бібліотеці коледжі для студентів 1-2-х курсів проведено літературну годину «Українська мова – перлина нашого народу» (бібліотекар Люта Надія).
Метою заходу було довести студентству розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава, розширити знання про красу і багатство української мови, пробудити почуття національної гідності; виховувати повагу до культурної спадщини рідного народу, любові до рідної мови, рідного краю, його традицій, до всього українського, бажання розмовляти рідною мовою.
Студенти поширювали крилаті вислови про рідну мову відомих українських письменників; звучали вірші, українські пісні та гуморески.
Проведено флешмоб «Ми подолаєм тебе, враже, рідним словом», який передбачав відтворення слова «НЕПЕРЕМОЖНА» та низки епітетів до слова «мова» у вигляді синьо-жовтих сердець.
Було представлено презентаційний меседж «Українська мова – перлина нашого народу» та книжковы виставки «Там, де живе українське слово, там живе український народ» та «О, слово рідне, що без тебе я?».
Завершальним патріотичним акордом меседжу було душевне виконання пісні «Мова єднання» Солдатенко Катерини. Українська мелодія запалила своєю енергетикою весь зал. Свято рідної мови вдалося змістовним та цікавим. Учасники зустрічі ще раз переконалися, що рідна мова – це «мова єднання», братньої любові та поваги, взаємопідтримки й розуміння.

3 3 3 3

3 3 3 3

3