НЕМАЄ КРАЩОЇ ПРОФЕСІЇ НІЖ СТОЯТИ НА ВАРТІ ЗДОРОВ’Я! ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАШОЇ МЕДИЧНОЇ РОДИНИ!

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЄКТУ "ЖИТТЄВО НЕОБХІДНО" НА МІСЬКОМУ КОНКУРСІ

Нещодавно у приміщенні виконавчого комітету Конотопської міської ради відбувся захист проєктів міського конкурсу, розроблених інститутами громадянського суспільства, на реалізацію яких надаватиметься фінансування з міського бюджету. Даний конкурс щорічно організовує та проводить відділ міської ради у справах молоді та спорту.
Цьогоріч серед представлених на конкурс проєктів, був і проєкт розроблений ініціативною групою «Твори добро» викладачів і студентів нашого коледжу від ГО «Батьківський дім». Олена ГУДЕНКО презентувала проєкт «ЖИТТЄВО НЕОБХІДНО»,який успішно зареєстрований в конкурсі, переможці якого отримають фінансування з міського бюджету.
Члени комісії вже оцінили кожен з проєктів певною кількістю балів згідно з критеріями оцінювання. Переможці конкурсу будуть оголошені вже на початку Нового 2023 року, після того, як буде прийнятий відповідний бюджет, а конкурсна комісія прийме рішення на підставі рейтингу конкурсних пропозицій.
Бажаємо ініціативній групі «Твори добро» КЗ СОР «Конотопський фаховий коледж» удачі в отриманні фінансування та успішній реалізації проєкту «ЖИТТЄВО НЕОБХІДНО» для навчання молоді Конотопської територіальної громади першої домедичної допомоги в умовах сучасності.

1 1 1