БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ! ЖИТТЯ ТРИВАЄ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

ЗАХОДИ ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОРОЖНЬО- ТРАНСПОРТНОГО ТРАВМАТИЗМУ

Життя – це найдорожчий скарб і, щоб його зберегти, кожному здобувачу освіти потрібні знання і вміння, які допоможуть правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації.
❓????????‍???????? З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю здобувачів освіти коледжу та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі, залучення молоді до вивчення
та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження травматизму у рамках Тижня безпеки дорожнього руху "Безпека дорожнього руху в умовах воєнного стану" пройшли різнопланові заходи .
????????‍✈️До коледжу завітали працівники Відділу реагування патрульної поліції Конотопського РВП ГУМП в Сумській області старший лейтенант -Олександр Кот та поліцейський -Олексій Матвієнко,які прочитали першокурсникам просвітницьку лекцію з питань безпеки дорожнього руху, навели приклади порушень правил дорожнього руху неповнолітніми особами та розповіли про відповідальність за порушення цих правил.
Під час зустрічі Анна Єфімова - фельдшер коледжу, розповіла студентській молоді про роль медичного працівника у запобіганні ДТП.
Здобувачі освіти підвищили свою обізнаність та усвідомили найгостріші проблеми безпеки дорожнього руху.
????????ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ НА ДОРОЗІ РЕГЛАМЕНТУЮТЬ ТЕ, ЯК ТРЕБА ПОВОДИТИСЯ, ЩОБ ВБЕРЕГТИ СВОЄ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я, ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я БЛИЗЬКИХ ТА ТИХ, ХТО ОТОЧУЄ.

444а    444а