ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

2019-2020 н.р.

Програма «Молодь на 2020 рік»

   Щорічно в червні ми відзначаємо День молоді – це свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.За підтримки програми «Молодь на 2020 рік» Конотопської міської ради 23 червня 2020 року в приміще..

Читати далі...

Конкурс «Молодіжні досягнення»

Вітаємо Тимошевську Катерину, переможницю конкурсу «Молодіжні досягнення» у номінації «культурна діяльність»             22 червня  2020 року ,  на передодні  Дня молоді , у нашому рідному місті  Конотоп  відзначали  переможців  конкурсу   «Молодіжні досягнення»,  який  відбувся з мето..

Читати далі...

«КРАСА ТА ОБЕРІГ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИ»

«КРАСА ТА ОБЕРІГ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИ»Сьогодні, 21 травня 2020 р., всі українці відзначають День Вишиванки – це свято покликане зберегти та популяризувати споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.В умовах дистанційного навчання, зумовлених карантинними заходами, студенти Конотопського фахового медичного коледжу не могли залишитися осторонь традиційного свята та п..

Читати далі...

Фестиваль-конкурс талантів «КИЇВСЬКІ КАШТАНИ -2020»

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ –КОНКУРСУ ТАЛАНТІВ «КИЇВСЬКІ КАШТАНИ -2020»В умовах карантину, в рамках проведення дистанційних конкурсів, студентки – вокалісти Конотопського фахового медичного коледжу брали участь у Міжнародному Фестивалі-конкурсі Талантів «КИЇВСЬКІ КАШТАНИ -2020» від Об’єднання Фестивальних і Продюсерських центрів «Укр-Фест», де отримали здобутки і перемоги:ТИМОШЕВСЬКА..

Читати далі...

День вшанування пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу.

18 травня 2020 року  – День вшанування пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу.Сьогодні в Україні та світі вшановують пам’ять жертв депортації кримських татар, яка призвела до масових людських жертв, завдавши непоправної шкоди кримськотатарському народу, трагічним чином вплинувши на його історичний шлях. Викладач історії України Конотопського фахового медичного коледжу п..

Читати далі...

Жалоба і пам'ять

17  травня 2020 року – День пам’яті жертв політичних репресій Жалоба і пам'ять. Мабуть, саме такими двома словами можна описати цей день.День пам'яті жертв політичних репресій – це своєрідний щорічний "урок пам'яті". Цей день встановлено "З метою вшанування пам'яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впро..

Читати далі...

Вітання вам - музи милосердя!

Висловлюю найтепліші слова вдячності медичним сестрам, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров’я нації є базовою умовою нормального розвитку країни. Прийміть побажання міцного здоров’я, благополуччя вам, вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі ваші задуми, а віра і оптимізм завжди за..

Читати далі...

Проєкт-вітання «МАМА- ЩАСЛИВІ МОМЕНТИ»

День матері - це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас із дитинства несе в душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, підтримає, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. Цього року День матері припадає на 10 травня, коли країна працює в умовах карантину, тому студентський сенат коледжу підготував візуальний проєкт-вітання «МАМА-..

Читати далі...

Історія жива...

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, а 9 травня ми святкуємо 75 років від Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.Традиційно представники навчального закладу КЗСОР «Конотопський фаховий медичний коледж» вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих воїнів – визволителів міста Конотопа та поклали корзину квітів до Стели Конотопських дивізій.Наш земний..

Читати далі...

Дружні святкування весни в будинку-інтернаті

«Все нове навесні! Та й самі весни завжди такі нові – ні одна не схожа на іншу, в кожній є щось своє, що надає їй особливої, неповторної принадності»Настав перший місяць весни. Яскравіше і тепліше світить сонце. Воно дедалі вище підіймається над горизонтом. Спадає з землі снігова ковдра. Усе в природі оновлюється, відроджується до нового життя. Ще можуть бути морози, хуртовини, ожеледиця. Та повіт..

Читати далі...