Шлях довжиною 90 років. 3 травня навчальний заклад святкує ЮВІЛЕЙ! Вітаємо ALMA MATER !

2019-2020 н.р.

«КРАСА ТА ОБЕРІГ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИ»

«КРАСА ТА ОБЕРІГ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИ»Сьогодні, 21 травня 2020 р., всі українці відзначають День Вишиванки – це свято покликане зберегти та популяризувати споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.В умовах дистанційного навчання, зумовлених карантинними заходами, студенти Конотопського фахового медичного коледжу не могли залишитися осторонь традиційного свята та п..

Читати далі...

Фестиваль-конкурс талантів «КИЇВСЬКІ КАШТАНИ -2020»

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ –КОНКУРСУ ТАЛАНТІВ «КИЇВСЬКІ КАШТАНИ -2020»В умовах карантину, в рамках проведення дистанційних конкурсів, студентки – вокалісти Конотопського фахового медичного коледжу брали участь у Міжнародному Фестивалі-конкурсі Талантів «КИЇВСЬКІ КАШТАНИ -2020» від Об’єднання Фестивальних і Продюсерських центрів «Укр-Фест», де отримали здобутки і перемоги:ТИМОШЕВСЬКА..

Читати далі...

День вшанування пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу.

18 травня 2020 року  – День вшанування пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу.Сьогодні в Україні та світі вшановують пам’ять жертв депортації кримських татар, яка призвела до масових людських жертв, завдавши непоправної шкоди кримськотатарському народу, трагічним чином вплинувши на його історичний шлях. Викладач історії України Конотопського фахового медичного коледжу п..

Читати далі...

Жалоба і пам'ять

17  травня 2020 року – День пам’яті жертв політичних репресій Жалоба і пам'ять. Мабуть, саме такими двома словами можна описати цей день.День пам'яті жертв політичних репресій – це своєрідний щорічний "урок пам'яті". Цей день встановлено "З метою вшанування пам'яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впро..

Читати далі...

Вітання вам - музи милосердя!

Висловлюю найтепліші слова вдячності медичним сестрам, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров’я нації є базовою умовою нормального розвитку країни. Прийміть побажання міцного здоров’я, благополуччя вам, вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі ваші задуми, а віра і оптимізм завжди за..

Читати далі...

Проєкт-вітання «МАМА- ЩАСЛИВІ МОМЕНТИ»

День матері - це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас із дитинства несе в душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, підтримає, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. Цього року День матері припадає на 10 травня, коли країна працює в умовах карантину, тому студентський сенат коледжу підготував візуальний проєкт-вітання «МАМА-..

Читати далі...

Історія жива...

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, а 9 травня ми святкуємо 75 років від Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.Традиційно представники навчального закладу КЗСОР «Конотопський фаховий медичний коледж» вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих воїнів – визволителів міста Конотопа та поклали корзину квітів до Стели Конотопських дивізій.Наш земний..

Читати далі...

Дружні святкування весни в будинку-інтернаті

«Все нове навесні! Та й самі весни завжди такі нові – ні одна не схожа на іншу, в кожній є щось своє, що надає їй особливої, неповторної принадності»Настав перший місяць весни. Яскравіше і тепліше світить сонце. Воно дедалі вище підіймається над горизонтом. Спадає з землі снігова ковдра. Усе в природі оновлюється, відроджується до нового життя. Ще можуть бути морози, хуртовини, ожеледиця. Та повіт..

Читати далі...

Міжнародний день людей з орфанними (рідкісними) захворюваннями

В Конотопському фаховому медичному коледжі відбулася студентська конференція з нагоди Міжнародного дня  людей з орфанними (рідкісними) захворюваннями.На загал були винесені проблеми не лише медичного, але й соціального та юридичного плану стосовно даної нозологічної групи.Студенти навели статистичні дані міста і району щодо захворюваності дітей на рідкісні хвороби, державне фінансування ..

Читати далі...

Мовний турнір «Юні мовознавці»

У рамках проведення тижня дисциплін та з нагоди Міжнародного дня рідної мови в КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» відбувся щорічний традиційний турнір «Юні мовознавці», у якому взяли участь студенти других курсів на базі 9 класів. Команда фельдшерів змагалася під промовистою назвою «Берегині мови», команда медсестер – під оригінальною назвою «Українські дельфіни». Мовний турнір пр..

Читати далі...