ПОЧНИ СВІЙ ШЛЯХ У МЕДИЦИНІ З КОНОТОПСЬКИМ ФАХОВИМ МЕДИЧНИМ КОЛЕДЖЕМ

2020-2021 н.р.

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

16 ТРАВНЯ  2021 РОКУ  - ДЕНЬ  ПАМ’ЯТІ  ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ  РЕПРЕСІЙЩороку у третю неділю травня Україна відзначає День пам’яті жертв політичних репресій. 14 травня 2021 року студенти- першокурсники коледжу  із викладачем  історії України Немеш О.М. завітали до Конотопського міського краєзнавчого  музею  ім. О.М.Лазаревського. Молодь  прослухала&..

Читати далі...

БЕЗ МЕДИЧНИХ СЕСТЕР НЕМАЄ МАЙБУТНЬОГО

            ВЕЛЬМИШАНОВНІ СЕСТРИ МЕДИЧНІ !З нагоди Вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я! Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення. Хай усе хороше, зроблене з душею та натх..

Читати далі...

ІСТОРІЯ- ЖИВА….

8 травня – у День пам’яті та примирення та  9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні . Наш обов'язок – бути гідними подвигу воїнів- визволителів. Усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду, суспільну гармонію на нашій рідній українській землі.Традиційно представники навчального закладу КЗСОР «Конотопський фаховий медичний коледж» вшанували хвилиною мовчання пам..

Читати далі...

ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ НА КРАЩЕ ЕСЕ, ПРИСВЯЧЕНОМУ 30-Й РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Навчально-науковим інститутом історії, права та міжнародних відносин Сумського державного педагогічного університету імені А.С Макаренка   проведено  конкурс  на краще  есе  та конференцію,  які присвячені  30-й річниці  незалежності  України.Молодь, яка цікавиться проблемами  української та світової   історії,  ..

Читати далі...

28 КВІТНЯ 2021 РОКУ- ДЕНЬ ДЖИНСІВ ( ДЕНІМУ)

День джинсів (деніму) проводиться в останню середу квітня.Вперше виник у 1999 році в США в знак підтримки протестів жінок італійського парламенту проти рішення  Верховного суду Італії у справі 1992 року про зґвалтування. Коли вирок був скасований, оскільки судді вважали, що  жертва  була одягнена в обтягуючі джинси, вона, можливо, допомогла ґвалтівнику їх зняти, і тим самим дала сво..

Читати далі...

ZOOM – ВІКТОРИНА «НУКЛЕЇНОВІ КИСЛОТИ»

25 квітня, починаючи  з 2003 року, відзначають Міжнародний день ДНК. Чому саме 25 квітня? Саме в цей день у 1953 році американські вчені Джеймс Уотсон, Френсіс Крик і Моріс Уілкінс вперше оприлюднили у  журналі Nature результати своїх досліджень структури молекули ДНК.За це відкриття  у 1962 році вони  отримали Нобелівську премію.  З нагоди цього свята у коледжі викладачем..

Читати далі...

26 квітня 2021 року - день Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам`яті жертв радіаційних аварій та катастроф

В історії України ХХ століття було чимало подій, які справили надзвичайний вплив на суспільство і закарбувалися у його пам’яті назавжди.26 квітня 2021 року минає 35-та річниця з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Це найбільша в історії людства техногенна катастрофа на АЕС локального характеру, але з глобальними наслідками. Її відлуння ми відчуваємо і зараз. Сьогодні у онлайн..

Читати далі...

КАРАНТИН – НЕ ЗАВАДА ДЛЯ ОТРИМАННЯ НОВИХ ЗНАНЬ

Під час карантину, оголошеного для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, освітній процес у Конотопському фаховому медичному коледжі не припиняється, а проводиться у формі дистанційного навчання. Такий вид навчання відкриває студентам доступ до нетрадиційних джерел інформації, підвищує ефективність самостійної роботи, дає зовсім нові можливості для творчості, знаходження і закріпленн..

Читати далі...

Онлайн зустріч-діалог «З УКРАЇНОЮ У СЕРЦІ»

У всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, дійсних патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина. Мужність і героїзм, доблесть і слава, відвага і честь – це ті чесноти, на яких базується вся багатовікова історія нашої України. З метою активізації військово – патріотичного виховання студентської молоді, нещодавно у коледжі відбулась..

Читати далі...

ПЕРЕМОГА У МІЖРЕГІОНАЛЬНОМУ БАГАТОЖАНРОВОМУ ОНЛАЙН-ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ «ТВОРЧА КРАЇНА СНАУ»

З метою  виявлення творчо-обдарованої молоді серед учнівської та студентської молоді Сумської області, різних регіонів України та іноземних громадян, які навчаються на Сумщині, підвищення рівня виховної і культурної роботи, формування в молоді художньо-естетичних смаків, сприяння розвитку творчих особистостей відбувся  Міжрегіональний багатожанровий онлайн фестиваль-конкурс мистецтв «Тво..

Читати далі...