Почни свій шлях в медицині з Конотопським фаховим медичним коледжем

2020-2021 н.р.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

21 лютого всі народи Землі святкують Міжнародний день рідної мови. Саме від нас залежить зараз, чи перерветься золота нитка тисячоліть, чи джерело рідної мови замулиться в наших душах, а чи пружно і вільно дихатиме! Її величність Українська мова є справжнім дивом, великим і чудовим! Захистімо ж його, притулімо до свого серця! Бережімо рідну мову, збагачуймо, вивчаймо, пишаймося нею!..

Читати далі...

КОНКУРС-ВІКТОРИНА «МОВОЗНАВЧИЙ ДИВОГРАЙ»

Напередодні Міжнародного дня рідної мови, що відзначається 21 лютого, у Конотопському фаховому медичному коледжі відбувся щорічний традиційний конкурс-вікторина «МОВОЗНАВЧИЙ ДИВОГРАЙ», який підготувала і провела викладач української мови та літератури Гайван В.В. зі студентами груп 2 м/с (команда «Діти Авраменка»), 2ф (команда «Калинята»). Такі заходи формують цілісні уяв..

Читати далі...

КЗСОР «КОНОТОПСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ» - ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!

Спорт відіграє важливу роль в житті дитини, оскільки він не тільки сприяє підтримці необхідної фізичної активності та сприяє зміцненню здоров'я, а й формує такі якості особистості, як цілеспрямованість, витривалість, силу волі. Погода не повинна стати перешкодою для спортивних занять та ігор, тому студенти медичного коледжу під керівництвом викладачів фізичного виховання Паламарчук І.В. та Шеруди..

Читати далі...

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав та відзначаємо річницю виведення військ із Афганістану. Нелегкі випробування випали на долю військовослужбовців, яким довелося виконувати миротворчу місію у різних «гарячих» точках планети.Пройшло багато років з дня, коли наші земляки повернулися додому, але їх мужність, витримка і героїзм залишаються   гідним пр..

Читати далі...

Всесвітній день онкохворої дитини

Щорічно 15 лютого планета відзначає Всесвітній день онкохворої дитини (International Childhood Cancer Day). Це день, коли можна в черговий раз нагадати суспільству про те, що дитячий рак – це проблема кожного, про те, що дитячий рак може бути виліковний, про те, що діти мають право на найкраще і своєчасне лікування і догляд.Засновником дня виступила Всесвітня конфедерація батьків дітей, хворих на ..

Читати далі...

Вітання від студентства коледжу до дня закоханих

14 лютого - день Святого Валентина. Студентська молодь  бажає  нашій великій загальноколежанській родині романтичного настрою, безліч приємних вражень і яскравих емоцій, щирих посмішок і незабутніх щасливих миттєвостей , любити своїх близьких, свою другу половинку, свою роботу і діяльність, своє життя і себе. І нехай будь-яка любов завжди буде взаємною! Актив студентів в онлайн ..

Читати далі...

Міжнародний день презерватива

13 лютого у світі відзначають Міжнародний день презерватива (International Condom Day). Це- неформальне свято напередодні Дня закоханих. Презервативи є найбільш дієвим і доступним засобом для уникнення незапланованої вагітності та інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ).Студенти групи 3 м/с коледжу Вандоляк Дар'я, Плавко Вікторія, Хащівський Станіслав та Грибеник Богдан, за сприяння ви..

Читати далі...

День молодих донорів в Україні

Кожні кілька секунд хтось у світі потребує крові. І саме регулярна пожертва крові від донорів рятує мільйони життів щороку. Крім змін у структурі системи крові і у підходах до фінансування, важливо змінити ставлення українців до донорства. Якомога більше людей повинні позбутися стереотипів і усвідомити, що здавати кров – це безпечно, корисно для їх здоров’я, і рятує комусь життя.З метою ви..

Читати далі...

Студентська конференція «Кров людська - не водиця»

12 лютого, в день молодих донорів України, у коледжі відбулась конференція з елементами диспуту «Кров людська – не водиця», яку підготували і провели студентки групи 4 м/с бр. №1,3 під керівництвом викладача медсестринства у внутрішній медицині Терновенко Т.В. Молодь ознайомились з необхідністю забезпечення препаратами крові, зі шляхом зараження через кров хворобами та важливістю дотримання ..

Читати далі...

Всесвітній день хворого

Всесвітній день хворого (11 лютого) — міжнародний день, покликаний привернути увагу людей до проблем, з якими зіштовхуються хворі люди по всій планеті. Цей день носить соціальний характер і передбачає бути ще милосерднішими, ніж зазвичай. У різних країнах світу 11 лютого організовують благодійні акції та відвідують хворих. До тих пір, поки на Землі є хворі люди, необхідно пам’ятати про них, ..

Читати далі...