Почни свій шлях в медицині з Конотопським фаховим медичним коледжем

2020-2021 н.р.

Акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада до 10 грудня 2020 року в коледжі проходь щорічна акція «16 днів проти насильства». Метою акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.Акція "16 днів проти насильства"..

Читати далі...

Міжнародний день відмови від паління

У третій четвер листопада відзначають Міжнародний день відмови від паління. День виник в 1977 році в США, а в 1988 заснований ВООЗ як міжнародний. 2020 року це 19 листопада. Ця дата – привід замислитися над своїм здоров’ям. Майбутні медики мають бути взірцем для своїх пацієнтів. Адже як можна радити те, чого сам не дотримуєшся? Свідома відмова від шкідливих звичок поступово стає трендом у сві..

Читати далі...

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Сьогодні, 21 листопада 2020 року, для студентів 1- 2 курсів КЗСОР «Конотопський фаховий медичний коледж» в режимі онлайн викладач історії України Немеш О.М. провела конференцію «ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ" .Мета спілкування: формування розуміння єдності та цілісності України, усвідомлення себе українцями. В ході обговорення студенти узагальнили поняття «гідність» та «свобода» , події ..

Читати далі...

Конкурси з української мови

І  Іетап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів закладів вищої освіти, І етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської  молоді імені Тараса Шевченка.        ..

Читати далі...

Конкурс "Кращий студент Конотопа" 2020 року

Підведено підсумки цьогорічного конкурсу "Кращий студент Конотопа" 2020 року. Навчальний заклад представляли шість студентів в п`яти номінаціях. Майбутні студенти-медики отримали почесні звання: кращий студент Конотопа 2020 року (комплексна характеристика)- ДМІТРІЄВ МАКСИМ (гр. ІІІф); кращий студент у номінації «Художня самодіяльність»:вокаліст–ТИМОШЕВСЬКА КАТЕРИНА (гр.2ф); кращий танцюрист- КО..

Читати далі...

День студента

Шановне студентство,  КЗСОР «Конотопський фаховий медичний  коледж»!Вітаємо вас з  в Міжнародним днем  студента.  Прийміть  вітання та побажання легкого навчання і безтурботної юності. Нехай вам все дається легко, із задоволенням, хай радує  вас кожен день, а не тільки день Студента! Нехай у  вашому  житті всі дні будуть сонячними, наповненими ..

Читати далі...

16 листопада 2020 року- Міжнародний день толерантності (терпимості)

У рамках відзначення Дня толерантності та з метою формування у студентської молоді загальнолюдських, моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов у КЗСОР «Конотопський фаховий медичний коледж»було проведено ряд різноманітних заходів:1.Тренінгове заняття «Вчимося бути толерантними»( Шабала А.С., практичний психолог)2.Бібліотечна виставка «Толерант..

Читати далі...

ХХ -й Всеукраїнський диктант національної єдності

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури 9 листопада 2020 року, у День української писемності та мови, студенти–першокурсники, викладачі КЗСОР «Конотопський фаховий медичний коледж» долучилися до написання ХХ радіодиктанту національної єдності. ..

Читати далі...

КУБОК МІСТА З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

Команди юнаків та дівчат КЗСОР «Конотопський фаховий медичний коледж» взяли участь у Кубку міста з настільного тенісу серед студентів ЗФПО та учнів ДПТНЗ . Вітаємо команду дівчат за зайняте ІІІІ місце, а також Шершак Нелю (гр.3ф) та Куштименка Євгена (гр.3ф), які вибороли індивідуальні ІІ місця. Бажаємо усім вам міцного здоров’я, нових спортивних досягнень та бл..

Читати далі...

КОНКУРС ПРИВІТАНЬ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНІ

З метою підтримки  молодіжних ініціатив,    виховання  у   молоді міста патріотизму, духовності, моральності, шанобливого  ставлення до захисників  України. Студенти  КЗСОР  «Конотопський фаховий медичний коледж»  долучились  до конкурсу привітань з нагоди відзначення Дня захисника України .   Вітаємо з зайнятим ІІІ ..

Читати далі...