ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

2020-2021 н.р.

ГАЛА-КОНЦЕРТ ФЕСТИВАЛЮ ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ «ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ»

Відбувся гала-концерт фестивалю патріотичної пісні «Від серця до серця»Він пройшов 11 липня  2021 року  на центральній сцені міста. Симовлічно, що підсумковий концерт фестивалю, який присвячений перемозі у Конотопській битві 1659 року, відбувся саме у  день святкування річниці від дня цієї історичної події, що 362 роки тому мала місце на території  рідної Конотопщини.У га..

Читати далі...

PHOTO СУШКА»

Студенти – волонтери  Конотопського фахового медичного коледжу   допомагали у проведенні  «PHOTO СУШКА», яка була  присвячена перемозі у  Конотопській битві 1659 року та проходила у центрі міста! Містяни  мали змогу «просушити» свої фото або ж проголосувати  за фото,  що вже «сохнуть». Були представлені фото роботи: Serhii Karavan , Victoria Ka..

Читати далі...

КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ «ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ»

Конкурс-фестиваль патріотичної пісні «Від серця до серця», який щорічно проводиться на базі Класичного фахового коледжу СумДУ, в 2021 році відзначив своє 20-річчя. Цьогоріч він був присвячений перемозі у Конотопській битві 1659 року.Не зважаючи на дистанційну форму проведення через карантинні обмеження, в ньому були представлені понад 70 номерів художньої самодіяльності, які виконали більше 2..

Читати далі...

КОНОТОПСЬКА БИТВА - СИМВОЛ КОЗАЦЬКОЇ ЗВИТЯГИ І СЛАВИ

9 липня  2021 року у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського відбулася науково-практична конференція - «круглий стіл» «Конотопська битва - символ козацької звитяги і слави», з нагоди відзначення 362-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві 1659 року.В роботі науково-практичної конферен..

Читати далі...

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАУКОВО-ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ІСТОРИЧНОГО ФІЛЬМУ "ІМЕНІ ВИГОВСЬКОГО"

Представники Конотопського фахового медичного коледжу  завітали до Класичного фахового коледжу СУМДу на презентацію чудового, пізнавального, емоційного  науково-документального історичного фільму «Імені Виговського» режисера Олега Володкевича.Фільм присвячений  подіям та річниці Конотопської битви.  По завершенню показу усі  глядачі мали нагоду поспілкуватися з ..

Читати далі...

CВЯТКУВАННЯ ДНЯ МОЛОДІ

У День молоді, 27 червня, на центральній площі міста відбувся святковий концерт, у якому брали   участь місцеві виконавці та колективи серед яких були і студентки-вокалістки  Конотопського   фахового  медичного  коледжу.Під час концерту, з метою підтримки сучасної молоді, яка має великий творчий потенціал, запал та енергію, для стимулювання підвищення рівня ..

Читати далі...

ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ «ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ»

Щороку у  перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.Цьогоріч  у Міжнародний день захисту дітей у м. Конотоп було п..

Читати далі...

УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ «ВСІ РАЗОМ ЗА СІМ'Ю»

20 червня   2021  року студенти  Конотопського фахового коледжу  традиційно   долучилися до міського  фестивалю  «ВСІ РАЗОМ ЗА СІМ`Ю». Студенти - медики  організували  медичну  локацію,  де  вимірювали, всім бажаючим, артеріальний тиск, вагу та зріст. Містяни Конотопа  зацікавились приладом пульсоксиметр, який  к..

Читати далі...

9 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ- МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДРУЗІВ

Дружба – це великий Божий дар, а справжній і вірний друг – воістину скарб.Конотопський фаховий медичний коледж вітає всіх з цим прекрасним днем. Бажаємо, щоб ваші друзі були найбільш відданими і надійними, а ваша дружба міцнішала б з кожним днем. Нехай всі суперечки вирішуються миттєво, а труднощі загартовують ваш союз. Радійте успіху одне -одного і будьте згуртованими. Нехай ваша дружба буде..

Читати далі...

УЧАСТЬ У КОНКУРСІ НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЇ ІМЕНІ ГАЛИНИ ІЛЬЧЕНКО

Відбувся конкурс  на здобуття  премії Галини Ільченко  за кращий журналістський матеріал. Переможцем визнаний відомий конотопський краєзнавець Шаміль Акичев. Друге місце посіла студентка третього  курсу нашого коледжу, вихованка гуртка "Юні журналісти-краєзнавці" Конотопської станції юних туристів Да’ря Вандоляк (на фото перша ліворуч).    ..

Читати далі...