9 ЖОВТНЯ 2021 р. ПОЧИНАЮТЬ РОБОТУ ПІДГОТОВЧІ КУРСИ. Телефон для запису 0962582057

КОНОТОПСЬКА БИТВА - СИМВОЛ КОЗАЦЬКОЇ ЗВИТЯГИ І СЛАВИ

9 липня  2021 року у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського відбулася науково-практична конференція - «круглий стіл» «Конотопська битва - символ козацької звитяги і слави», з нагоди відзначення 362-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві 1659 року.

В роботі науково-практичної конференції взяли участь науковці та краєзнавці з міст Суми та Конотоп, вчителі історії, бібліотекарі, краєзнавці, представники громадськості міста і району, ЗМІ.

Конотопська битва - це більше ніж історія, це - символ безкомпромісної боротьби за свободу, єдність та суверенність рідного краю, це справжній тріумф українського духу.На конференції були присутні  студенти нашого коледжу  Вандоляк Дар`я, Пархоменко Максим  та викладач історії України О.Немеш.

Нікого не залишили байдужим промовисті вірші - у виконанні Ольги Банитюк. Справжнім подарунком для присутніх стали пісні «Гей, соколи!» та «Їхали козаки», що прозвучали у виконанні ансамблю «Світанок» під керівництвом Тетяни Паренаго (Конотопська дитяча музична школа №2). Для гостей заходу була проведена екскурсія по експозиційній залі «Конотопська битва 1659».


45  45  45-  45-


 45-  45-  45+  45+