ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

2018-2019 н.р.

Весняна хвиля-2019

16 квітня 2019 року з нагоди Всесвітнього дня поезії та Міжнародного дня театру в м. Києві у приміщенні Європейського університету відбувся XVII Всеукраїнський фестиваль – конкурс студентської творчості «ВЕСНЯНА ХВИЛЯ-2019. серед студентських театрів естрадних мініатюр, літературних театрів та студентів – поетів. Конотопське медичне училище на конкурсі представляли Москалець Ірина (гр.3ф), Саббато..

Читати далі...

Конкурс-фестиваль «Від серця до серця»

Конкурс-фестиваль «Від серця до серця»Нещодавно в Політехнічному технікумі КІСумДУ проходив ХІХ Відкритий конкурс-фестиваль «Від серця до серця». Цьогорічна тематика фестивалю «Ти людських найкращих почуттів злиття - пісня українська на усе життя». Відбувся конкурс за фінансової підтримки виконавчого комітету Конотопської міської ради.До пісенного фестивалю долучились і студенти Конотопського меди..

Читати далі...

Весняна толока в гуртожитку

Студенти , які проживають в гуртожитку Конотопського медичного училища, нещодавно провели толоку « Молодь за чисте довкілля». Працювати їм допомагав весняний настрій, яскраве сонечко, яке і зробило толоку справжнім святом. Втім, як і кожна велика справа чисте довкілля починається з маленького, а саме – прибирання подвір’я тієї території, де саме проживаєш. Проведення таких заходів дає можливість з..

Читати далі...

Місячник « Сумська весна - 2019»

Місячники не обов'язково проводити тільки по суботах – для добрих справ гарний будь-який день. Ось знову в один з весяних днів студенти Конотопського медичного училища вийшли на прибережні схили річки Єзуч, щоб попрацювати на ниві благоустрою нашого міста та очистити береги річки. Місця красиві, але, на жаль, не завжди люди залишають після себе чистоту. І якщо тут не прибирати, вся праця буде марн..

Читати далі...

Студентська весна - 2019 р.

Щастя людини – у творчості. Воно є джерелом духовної наснаги, насолоди цінностей, що відкривають шлях до храму душі, до краси. Нещодавно в стінах Політехнічного технікуму КІСумДУ відбувся черговий фестиваль студентської творчості «Студентська весна- 2019», який проводився з метою подальшого розвитку самодіяльного мистецтва у навчальних закладах, підтримки творчої молоді міста, сприяння виявленню т..

Читати далі...

Фестиваль " Всі разом за сім`ю"

12 травня 2019 року студенти Конотопського медичного учища долучилися до міського фестивалю " Всі разом за сім`ю". Студенти - медики вимірювали, всім бажаючим, артеріальний тиск та вагу. Жителі міста зацікавились приладом пульсоксиметр, який вимірює сатурацію та пульс. Було проведено майстер - клас BLS( базова підтримка життя на догоспітальному етапі). Усі охочі спробували надати першу допомогу з ..

Читати далі...

Відеолекторій «Стереотипи та міфи про сім’ю»

Відеолекторій «Стереотипи та міфи про сім’ю»У Школі дошлюбних стосунків, з метою підготовки молоді до майбутнього сімейного життя, для студентів Конотопського медичного училища проведено відеолекторій «Стереотипи та міфи про сім’ю». Як не помилитися при виборі партнера? З чого починається підготовка до сімейного життя? Де брати знання про сім’ю, коли у кожній третій родині батьки розлучені? У інте..

Читати далі...

Конкурс "Імунітет очима студентів"

Конкурс творчих робіт «Імунітет очима студентів» «Здоров’я – найцінніший скарб», - стверджує народне прислів’я. Найбагатшими людьми можна вважати тих, хто має гарне здоров’я, а отже, міцний імунітет. Тому в рамках тижня методичної комісії науково-природничих дисциплін, до Всесвітнього дня здоров’я, в Конотопському медичному училищі відбувся конкурс творчих робіт «Імунітет очима студентів..

Читати далі...

Інформаційно-просвітницький захід «Залишайся в Україні»

Питання трудової міграції в Україні стоїть надзвичайно гостро. Перед сьогоднішніми випускниками медичного училища постає непростий вибір: де і в якій країні працювати чи продовжувати навчання. Сьогодні для студентів 4мс, 4ф та ІІІф соціальним педагогом Базарною О.М. разом зі студентами першого курсу був проведений інформаційно-просвітницький захід «Залишайся в Україні» з метою прищепити почуття па..

Читати далі...

Студентська молодь у владі

Студенти Конотопського медичного училища Черток Д., Старостенко І., Чайковський О., Пальоха К. брали участь у одноденному стажуванні молоді в основних відділах виконкому Конотопської міської ради з метою реалізації молодіжного проекту «Молодь у владі». Така співпраця дає можливість активній молоді міста спробувати відчути себе у ролі держслужбовців та в майбутньому реалізувати цікаві молодіжні іні..

Читати далі...