Прийом заяв та документів для вступників на базі ПЗСО (11класів) починається 13 серпня 2020 р. Запрошуємо усіх охочих!!!

Конкурс-фестиваль «Від серця до серця»

Конкурс-фестиваль «Від серця до серця»

Нещодавно в Політехнічному технікумі КІСумДУ проходив ХІХ Відкритий конкурс-фестиваль «Від серця до серця». Цьогорічна тематика фестивалю «Ти людських найкращих почуттів злиття - пісня українська на усе життя». Відбувся конкурс за фінансової підтримки виконавчого комітету Конотопської міської ради.

До пісенного фестивалю долучились і студенти Конотопського медичного училища. Наш навчальний заклад пишається своїми учасниками, які посіли переможні місця в категорії виконавців 16-20 років: Вєрозубов А. (пісня «Батько»), дует Вєрозубов Андрій та Грищенко Антон (пісня «Тебе це може вбити»),ансамбль «Ліра Гіппократа» у складі Москалець Ірини, Саббатовської Катерини, Потеряйко Алли, Силки Дарини, Борисенко Анастасії, Вєвозубова Андрія та Грищенко Антона (пісня «Шевченкові рядки »). Нехай завжди з нами буде пісня, нехай збереже вона тепло наших сердець, наше життя, нехай робить усіх душевнішими, красивішими у своїх почуттях, підносить нашу національну і людську гідність.