ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

2021-2022 навч.р.

ОБМІНЯЙ ІГРАШКУ ТА ДОПОМОЖИ ЗСУ

Добро – це те, чим ми, українці, прагнемо наповнити своє життя. Учасниці волонтерського гуртка "Ін'єкція добра" КЗ СОР "Конотопський фаховий медичний коледж" долучилися до ІІІ-ї Благодійної акції по збору коштів для захисників України "Обміняй іграшку та допоможи ЗСУ", яка ініційована відділом молоді та спорту Конотопської міської ради. Маленькі конотопці приносили іграшки, якими їм вже не цік..

Читати далі...

ДО НЕБЕС ДОЛЕТЯТЬ ГОЛОСИ-2022" (online)

Українці - нація сильних, незламних, вільних та талановитих людей. З метою популяризації культурних цінностей ,національної пам’яті українського народу та збору коштів для потреб Збройних сил України східного напрямку відбувся Двотуровий Міжнародний фестиваль- конкурс мистецтв "ДО НЕБЕС ДОЛЕТЯТЬ ГОЛОСИ-2022" (online) для творчої молоді України. У конкурсі брала участь і студентка нашого..

Читати далі...

ПРАКТИЧНИЙ ТРЕНІНГ З ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ З ЕЛЕМЕНТАМИ ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ

12 липня в КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» під керівництвом досвідчених викладачів проведено практичний тренінг «Перша невідкладна допомога з елементами тактичної медицини» при різних видах кровотеч, переломах, вогнепальних пораненнях, контузіях, опіках, при політравмах, навички з серцево-легеневої та церебральної реанімації, само та взаємодопомоги при критичних станах , тощо..

Читати далі...

« З УКРАЇНОЮ У СЕРЦІ »

01.07. 2022 року в Чехії пройшов благодійний концерт на підтримку захисників України! Участь брали українці із різних куточків: м.Харків, Київ, Луганськ, Суми, Конотоп, Дніпро. Учасникам концерту вдалося зібрати кошти, котрі підуть у фонд «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ», який з 2014 року допомагає українській армії. Українська молодь підтримує культурну спадщину нашої землі, навіть за її межами. Сподіваємось, щ..

Читати далі...

ПРОЄКТ «DISCIMUS VITAM SALVARE» (ВЧИМОСЬ РЯТУВАТИ ЖИТТЯ, НАДАВАТИ ПЕРШУ НЕВІДКЛАДНУ ДОПОМОГУ)

КЗ СОР «КОНОТОПСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ» ОТРИМАВ ГРАНТ ЗА ПРОГРАМОЮ МАТРА ПОСОЛЬСТВА КОРОЛІВСТВА НІДЕРЛАНДІВ В РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ «DISCIMUS VITAM SALVARE» (ВЧИМОСЬ РЯТУВАТИ ЖИТТЯ, НАДАВАТИ ПЕРШУ НЕВІДКЛАДНУ ДОПОМОГУ)!5 липня 2022 року у рамках реалізації в місті Конотоп проєкту «Підвищення позицій ОГС Сумщини через адвокатування програм участі молоді у формуванні політики громад» від..

Читати далі...

УЧАСТЬ У І МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ «UKRAINIAN CHILDREN ART-FEST»

Діти і молодь України є справжнім майбутнім, бо таких талантів як в Україні більше немає ніде!!! Скрізь біль і тугу, скрізь нерозуміння та складні умови, українці все одно йдуть вперед! І це прекрасно, тому що ми іще раз доводимо, що українська нація сильна!Студентка коледжу, Анастасія БОНДАР (керівник Лариса Сахно), брала участь у І Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «UKRAINIAN CHILD..

Читати далі...

УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ДИСТАНЦІЙНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «УКРАЇНСЬКІ БАРВИ»

Молодість – стан душі, розуму та серця , час розкривати у собі таланти та утверджувати власне «я», підтримуючі ЗСУ у такий складний час. Завершився Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс «УКРАЇНСЬКІ БАРВИ» в якому у брала участь Дар’я НЕСТЕРЕНКО, студентка групи 1ф спеціалізації «Лікувальна справа». На розгляд журі було надіслано тематичні малюнки: «Ненька Україна», «Осінні ба..

Читати далі...

«З ДОБРОМ І ТЕПЛОМ У СЕРЦІ-РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ»

Війна в Україні раптово та безжалісно змінила все наше життя… Війна - це завжди погано, це завжди зло, смерть, сльози і страх та віра в перемогу. Однак ми на своїй землі, ми витримаємо…Ворог думав, що війною він роз’єднає українців, але навпаки він їх об’єднав.За ініціативи студентського сенату, викладачів та працівників Конотопського фахового медичного коледжу у нашому місті пройшла акц..

Читати далі...

ВСЕУКРАЇНСЬКОИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ МИСТЕЦТВ "З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ (HEART)!"

УКРАЇНА ЄДИНА!!!МИ ВСІ З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ Щиро вітаємо ТИМОШЕВСЬКУ КАТЕРИНУ студентку групи 3ф, спеціальності 223 Медсестринство, спеціальності «Лікувальна справа» - переможницю Всеукраїнського багатожанрового фестивалю мистецтв "З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ (heart)!", який пройшов 31 травня 2022 року. Фестиваль надихнув талановиту молодь всієї України до нових творчих звершень та підтр..

Читати далі...

ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ДІТЕЙ ТА МАЙБУТНЬОГО !

Війна в Україні раптово та безжалісно змінила все наше життя… Ми не обирали цю долю – війна сама зайшла у наші домівки. І незважаючи на жахіття війни, українці і наші містяни не втрачають людяність та у взаємодопомозі відстоюють своє право на життя, навчання і здоров’я….За ініціативи Алли Моринець, старости групи ІА ф та студентського сенату КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж»..

Читати далі...