9 ЖОВТНЯ 2021 р. розпочали роботу ПІДГОТОВЧІ КУРСИ. Запис на заняття триває. Телефон для запису 0962582057

2021-2022 навч.р.

«МИ – НАЩАДКИ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ»

ОНЛАЙН-ЕСТАФЕТА ЄДНОСТІ ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА (СВЯТО ПОКРОВИ) ТА ДНЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ «МИ – НАЩАДКИ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ» Студентські творчі колективи « Ліра Гіппократа» (вокал) та «Medicus » (художнє читання ) КЗ СОР « Конотопський фаховий медичний коледж» брали участь у онлайн-естафеті єдності до Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисників і зах..

Читати далі...

УЧАСТЬ У НАВЧАЛЬНОМУ ВІЙСЬКОВО- ПАТРІОТИЧНОМУ ВИШКОЛІ ДЛЯ МОЛОДІ МІСТА

Сьогодні студенти- першокурсники КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» під керівництвом викладача Кушніра Р.В. брали участь у навчальному військово-патріотичному вишколі. Він проходив на базі ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ» за підтримки відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту. Учасниками заходу були учні та сту..

Читати далі...

ПОДОРОЖ ДО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ МЕДИЦИНИ КОНОТОПЩИНИ

Студенти групи І Бф (кл. керівник Гуденко О.В.) КЗ СОР Конотопський фаховий медичний коледж» відвідали музей Конотопської ЦРЛ імені академіка М. Давидова, де окремими розділами представлено розвиток медицини з стародавніх часів до наших днів. Екскурсія виявилася дуже цікавою ,змістовною та пізнавальною. ..

Читати далі...

НАГОРОДИ МОЛОДІЖНІЙ ЕЛІТІ СУМЩИНИ

Студентська молодь - це рушій майбутнього України.Сьогодні голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ вручив стипендії кращим студентам Сумщини, серед яких і студент КЗ СОР "Конотопський фаховий медичний коледж" - СТАРОСТЕНКО ІГОР, в.о.спікера студентського сенату коледжу, студент групи 4 мс спеціальності 223 "Медсестринство" спеціалізації "Сестринська справа". Ігор-відмін..

Читати далі...

ТРЕНІНГОВІ ЗАНЯТТЯ З ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ УЧНІВ ТА ВЧИТЕЛІВ

Домедична допомога- це комплекс заходів, спрямованих на поновлення або збереження життя /здоров`я потерпілого, що здійснюється до прибуття медичного працівника. Вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини. 28 вересня студентами КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» під керівництвом досвідченого викладача дл..

Читати далі...

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТСЬКОГО СПОРТУ

У рамках проведення Олімпійського тижня у КЗСОР « Конотопський фаховий медичний коледж» відбувся Міжнародний день студентського спорту. Молодь змагалася в улюблених видах спортивного суперництва: настільний теніс (фінал), волейбол( змішані команди), армрестлінг.Цей день покликаний привернути увагу, підвищити значущість спорту у коледжі та залучити до своїх лав прихильників здорового спо..

Читати далі...

ДЕНЬ НАЙБІЛЬШОЇ ПРОГУЛЯНКИ З ТВАРИНАМИ У СВІТІ

«Ми у відповіді за тих, кого приручили» Антуан Де Сент-ЕкзюперіЗ давніх часів людина приручає тварин, дружить з ними і багато чому у них навчається. Образи братів наших менших часто використовуються в різних областях мистецтва. Тварин залучають до лікування хворих і навчання дітей. Все це говорить про те, що тварини- друзі мають великий вплив на наше життя, а зв’язок, що виникає між людиною..

Читати далі...

ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

22 вересня – День партизанської слави. У цей день ми з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість. Це свято людей, сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. Подвиги партизан, які пройшли крізь важкі, страшні випробування у тилу ворога, ніким не забуті. З метою національно-патріотичного виховання, визнання внеску народн..

Читати далі...

УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ «ДЕНЬ ВУЛИЧНОЇ МУЗИКИ У КОНОТОПІ»

Музика – це універсальна сила, що об’єднує людей різного віку, походження, статусу, переконання і смаку. Сьогодні у нашому місті вдібувається наймаштабніше музичне свято – фестиваль «День вуличної музики у Конотопі». Студентки КЗ СОР « Конотопський фаховий медичний коледж» Тимошевська Катерина (гр. 3ф) – вокал , Чепурко Анастасія (гр. 4ф) - гра на ложках , К..

Читати далі...

УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ АКЦІЇ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРИБИРАННЯ «WORLD CLEANUP DAY»

З метою пропаганди здорового та активного способу життя, формування громадянської відповідальності у підростаючого покоління, шанобливого ставлення до природи, благоустрою території студенти і працівники КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» долучились до щорічної соціально-екологічної Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», щоб своїм прикладом приєднатис..

Читати далі...