З 23 червня 2022 р. працює консультаційний центр з надання допомоги в реєстрації електронних кабінетів для вступників на базі 9 класів!!! Чекаємо на вас у нашій АLMA MATER !!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

2021-2022 навч.р.

УЧАСТЬ У І МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ «UKRAINIAN CHILDREN ART-FEST»

Діти і молодь України є справжнім майбутнім, бо таких талантів як в Україні більше немає ніде!!! Скрізь біль і тугу, скрізь нерозуміння та складні умови, українці все одно йдуть вперед! І це прекрасно, тому що ми іще раз доводимо, що українська нація сильна!Студентка коледжу, Анастасія БОНДАР (керівник Лариса Сахно), брала участь у І Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «UKRAINIAN CHILD..

Читати далі...

УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ДИСТАНЦІЙНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «УКРАЇНСЬКІ БАРВИ»

Молодість – стан душі, розуму та серця , час розкривати у собі таланти та утверджувати власне «я», підтримуючі ЗСУ у такий складний час. Завершився Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс «УКРАЇНСЬКІ БАРВИ» в якому у брала участь Дар’я НЕСТЕРЕНКО, студентка групи 1ф спеціалізації «Лікувальна справа». На розгляд журі було надіслано тематичні малюнки: «Ненька Україна», «Осінні ба..

Читати далі...

«З ДОБРОМ І ТЕПЛОМ У СЕРЦІ-РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ»

Війна в Україні раптово та безжалісно змінила все наше життя… Війна - це завжди погано, це завжди зло, смерть, сльози і страх та віра в перемогу. Однак ми на своїй землі, ми витримаємо…Ворог думав, що війною він роз’єднає українців, але навпаки він їх об’єднав.За ініціативи студентського сенату, викладачів та працівників Конотопського фахового медичного коледжу у нашому місті пройшла акц..

Читати далі...

ВСЕУКРАЇНСЬКОИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ МИСТЕЦТВ "З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ (HEART)!"

УКРАЇНА ЄДИНА!!!МИ ВСІ З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ Щиро вітаємо ТИМОШЕВСЬКУ КАТЕРИНУ студентку групи 3ф, спеціальності 223 Медсестринство, спеціальності «Лікувальна справа» - переможницю Всеукраїнського багатожанрового фестивалю мистецтв "З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ (heart)!", який пройшов 31 травня 2022 року. Фестиваль надихнув талановиту молодь всієї України до нових творчих звершень та підтр..

Читати далі...

ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ДІТЕЙ ТА МАЙБУТНЬОГО !

Війна в Україні раптово та безжалісно змінила все наше життя… Ми не обирали цю долю – війна сама зайшла у наші домівки. І незважаючи на жахіття війни, українці і наші містяни не втрачають людяність та у взаємодопомозі відстоюють своє право на життя, навчання і здоров’я….За ініціативи Алли Моринець, старости групи ІА ф та студентського сенату КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж»..

Читати далі...

УЧАСТЬ У ВСЕСВІТНЬОМУ ТВОРЧОМУ МАРАФОНІ «УКРАЇНА -МОЯ РОДИНА»

Не зважаючи на війну, незважаючи ні на що, ми продовжуємо жити, працювати, любити, розвиватися, дбати про майбутнє молоді. Триває благодійний Всесвітній творчий марафон «Україна моя родина» на підтримку ЗСУ та дітей, які опинилися у скрутному становищі.Організатори відзначили дипломом студентку коледжу Анастасію БОНДАР (гр. І Бф) та подякою викладача Олену БАЗАРНУ.Декламуючи поезію «МОЯ УКРАЇНА» А..

Читати далі...

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ, УКРАЇНО!

Студенти і працівники КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» відзначили ДЕНЬ ВИШИВАНКИ. З роками традиція святкування стала популярною по всій території України, а дата її відзначення завжди припадає на третій четвер травня. У цьому році - це 19 травня.Символом незламності став День вишиванки саме 2022 року- тоді, коли росія розпочала повномасштабну війну проти України. Бо ..

Читати далі...

ДЕНЬ ЄВРОПИ 2022 В КОЛЕДЖІ

З метою відзначення Дня Європи та   ознайомлення і утвердження у  студентів   коледжу  європейських  цінностей, традицій, культурних надбань, поширення ідеї європейської ідентичності   у коледжі з 09-13.05.2022 року   пройшов тиждень  Європи під гаслом» «З УКРАЇНОЮ У СЕРЦІ».Проведені заходи посилювали  самоідентифікацію України як єв..

Читати далі...

ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ДНЯ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

МЕДИЦИНА-НАЙБЛАГОРОДНІШЕ ЗІ ВСІХ МИСТЕЦТВ ! ( Гіппократ) У КЗ СОР «Конотопський фаховий  медичний коледж»  з нагоди Дня медичної сестри  проведено онлайн-конференцію для студентів відділення «Сестринська справа», яка приурочена   «янголам в білих халатах» - медичним сестрам. В конференції брали участь  викладачі  та студенти коледжу.      &nbs..

Читати далі...

ОНЛАЙН-ПРИВІТАННЯ ВІД СТУДЕНТСТВА КОЛЕДЖУ ДО ДНЯ МАТЕРІ «ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАМИ»

В останній місяць весни, у травні, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні дні і літо стукає у двері Україна відзначає дуже світле та красиве свято - День Матері.   Мама... Мамочка… Це - найдорожча і найцінніша у світі людина для кожного з нас. Перші кроки, перші слова, перші здерті коліна - все це її турботи, її справи, її життя. Де б не були і щоб не робили, куд..

Читати далі...