З 23 червня 2022 р. працює консультаційний центр з надання допомоги в реєстрації електронних кабінетів для вступників на базі 9 класів!!! Чекаємо на вас у нашій АLMA MATER !!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ДІТЕЙ ТА МАЙБУТНЬОГО !

Війна в Україні раптово та безжалісно змінила все наше життя… Ми не обирали цю долю – війна сама зайшла у наші домівки. І незважаючи на жахіття війни, українці і наші містяни не втрачають людяність та у взаємодопомозі відстоюють своє право на життя, навчання і здоров’я….
За ініціативи Алли Моринець, старости групи ІА ф та студентського сенату КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» на запит дитячого волонтерського проєкту ДОБРОДВІЖ з 12-17.05.2022 року у коледжі пройшла акція «ДІТЯМ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО». У ході акції пройшов благодійний збір речей, канцтоварів, миючих засобів та засобів гігієни для учнів школи № 30 м. Чернігів. Після жорстоких обстрілів міста 34 учні школи втратили житло, а у 72- житло пошкоджене.
Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. І в цей нелегкий для України час, небайдужі колежани та жителі нашого міста зробили все, щоб допомогти діткам м. Чернігова. Зібрана благодійна допомога – це шанс здійснити їх мрії: навчатися дистанційно, виконувати домашні завдання, робити аплікації, малювати, займатися спортом, гратися іграшками, спілкуватися з друзями, вірити у перемогу і просто радіти життю…
УКРАЇНЦІ-ЦЕ ПОТУЖНА СИЛА!
РАЗОМ МИ ЗДОЛАЄМО ВСЕ!

1 1 1 1

1 1