ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

2017-2018 н.р.

Зустріч випускників - 10 років потому

19 травня 2018 р. відбулася зустріч випускників медсестринського відділення (2005-2008 рр.). класний керівник Латіна С.С. ..

Читати далі...

ДИТИНСТВА ЧИСТЕ ДЖЕРЕЛО

За доброю традицією в День захисту дітей студенти Конотопського медичного училища відвідали КУСОР «Конотопський будинок-інтернат» для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Цей день є особливим не тільки для малих, а й для дорослих, адже всі ми родом з дитинства, тієї безтурботної та радісної пори.На подвір’ї закладу панувала весела атмосфера, лунала музика, всі зібрались на урочисту лінійку. ..

Читати далі...

Підвищення кваліфікації– молодших спеціалістів– з лікувального масажу

Підвищення кваліфікації молодших спеціалістів з лікувального масажу (керівник Тимошенко Н.В.) ..

Читати далі...

Акція "Перевір тиск саме тут і зараз"

Турбота про здоров’я людей – головний принцип, яким керуються при підготовці середнього медперсоналу. До Всесвітнього дня медичної сестри студенти 3-го курсу мед сестринського відділення разом з викладачем внутрішньої медицини Терновенко Тетяною Василівною провели акцію «Перевір тиск саме тут і зараз» серед населення міста Конотоп.За 3 години тиск виміряли 140 осіб, з них з нормальним АТ виявилос..

Читати далі...

Краєзнавчий проект "Світило Бурлюка зійшло..."

19 квітня 2018 року на базі Сумського будівельного коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів соціальних дисциплін технікумів і коледжів та X конкурс робіт з краєзнавства «Історія-це поруч…», в яких взяли участь студенти- учасники з 16 навчальних закладів та викладачі. Для налаштування на роботу та перемогу студенти перед початком конкурсу традиційно об'єднали..

Читати далі...

Даруємо радість на Пасху

Здавна існує гарна українська християнська традиція – до Великодніх свят допомагати тим, хто цього потребує. Студенти 4-го курсу медсестринського відділення Конотопського медичного училища під керівництвом викладача Рощик В. А. відвідали КУСОР «Конотопський будинок-інтернат» для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері. Студенти медичного училища підго..

Читати далі...

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

Студенти групи 3 мс під керівництвом викладачів внутрішньої медицини Терновенко Т.В. та Бургай Н.В. організували і провели конференцію «24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом» за методикою «рівний-рівному» для студентів 1-х, 2-х курсів. Студенти з інтересом слухали цікаву інформацію та активно брали участь у дебатах. ..

Читати далі...

ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ В. ЧОРНОВОЛА

ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛАСтуденти Конотопського медичного училища Негроєнко Вадим (гр. 1ф), Гайдук Ірина (гр. 1м/с) та Черток Дарина (1ф) брали участь у конкурсі есе ім. В'ячеслава Чорновола та отримали заохочувальні винагороди. А також 25 березня 2018 року Вадим, Ірина та Дарина разом з викладачем Немеш О.М.були запрошені на вечір пам’яті В’ячеслава Чорновола, видатного українськ..

Читати далі...

Захід «Про шкідливість аборту…»

«Про шкідливість аборту…»Аборт – проблема сучасного суспільства. В Україні щорічно проводиться близько 226 тис. абортів. Це дуже високий показник, який свідчить про недостатню поширеності методів контрацепції. І відбивається він не тільки на демографічній ситуації в країні, а й на здоров’ї і репродуктивній функції жінок. Так, за даними статистики, близько 60% всіх вагітностей в нашій країні закінч..

Читати далі...

«Жінка – одвічна краса природи»

06.03.2018 року студентами групи 1 мс під керівництвом класного керівника Рощик Вікторією Анатоліївною був проведений виховний захід «Жінка – одвічна краса природи», де першокурсники змогли проявити свої багатогранні таланти. На святковий захід були запрошені викладачі, батьки, бабусі.Всі присутні насолоджувались підготовленими номерами, під час яких студентки декламували романтичні вірші, співали..

Читати далі...