9 ЖОВТНЯ 2021 р. розпочали роботу ПІДГОТОВЧІ КУРСИ. Запис на заняття триває. Телефон для запису 0962582057

2017-2018 н.р.

Зустріч випускників - 10 років потому

19 травня 2018 р. відбулася зустріч випускників медсестринського відділення (2005-2008 рр.). класний керівник Латіна С.С. ..

Читати далі...

ДИТИНСТВА ЧИСТЕ ДЖЕРЕЛО

За доброю традицією в День захисту дітей студенти Конотопського медичного училища відвідали КУСОР «Конотопський будинок-інтернат» для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Цей день є особливим не тільки для малих, а й для дорослих, адже всі ми родом з дитинства, тієї безтурботної та радісної пори.На подвір’ї закладу панувала весела атмосфера, лунала музика, всі зібрались на урочисту лінійку. ..

Читати далі...

Практичні заняття з педіатрії

На практичних заняттях з педіатрії (викладач Поліщук Т.Г., група ІІІ ф) вчимося доглядати за дітьми та лікувати їх ..

Читати далі...

Підвищення кваліфікації– молодших спеціалістів– з лікувального масажу

Підвищення кваліфікації молодших спеціалістів з лікувального масажу (керівник Тимошенко Н.В.) ..

Читати далі...

Акція "Перевір тиск саме тут і зараз"

Турбота про здоров’я людей – головний принцип, яким керуються при підготовці середнього медперсоналу. До Всесвітнього дня медичної сестри студенти 3-го курсу мед сестринського відділення разом з викладачем внутрішньої медицини Терновенко Тетяною Василівною провели акцію «Перевір тиск саме тут і зараз» серед населення міста Конотоп.За 3 години тиск виміряли 140 осіб, з них з нормальним АТ виявилос..

Читати далі...

Краєзнавчий проект "Світило Бурлюка зійшло..."

19 квітня 2018 року на базі Сумського будівельного коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів соціальних дисциплін технікумів і коледжів та X конкурс робіт з краєзнавства «Історія-це поруч…», в яких взяли участь студенти- учасники з 16 навчальних закладів та викладачі. Для налаштування на роботу та перемогу студенти перед початком конкурсу традиційно об'єднали..

Читати далі...

Даруємо радість на Пасху

Здавна існує гарна українська християнська традиція – до Великодніх свят допомагати тим, хто цього потребує. Студенти 4-го курсу медсестринського відділення Конотопського медичного училища під керівництвом викладача Рощик В. А. відвідали КУСОР «Конотопський будинок-інтернат» для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері. Студенти медичного училища підго..

Читати далі...

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

Студенти групи 3 мс під керівництвом викладачів внутрішньої медицини Терновенко Т.В. та Бургай Н.В. організували і провели конференцію «24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом» за методикою «рівний-рівному» для студентів 1-х, 2-х курсів. Студенти з інтересом слухали цікаву інформацію та активно брали участь у дебатах. ..

Читати далі...

ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ В. ЧОРНОВОЛА

ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛАСтуденти Конотопського медичного училища Негроєнко Вадим (гр. 1ф), Гайдук Ірина (гр. 1м/с) та Черток Дарина (1ф) брали участь у конкурсі есе ім. В'ячеслава Чорновола та отримали заохочувальні винагороди. А також 25 березня 2018 року Вадим, Ірина та Дарина разом з викладачем Немеш О.М.були запрошені на вечір пам’яті В’ячеслава Чорновола, видатного українськ..

Читати далі...

Захід «Про шкідливість аборту…»

«Про шкідливість аборту…»Аборт – проблема сучасного суспільства. В Україні щорічно проводиться близько 226 тис. абортів. Це дуже високий показник, який свідчить про недостатню поширеності методів контрацепції. І відбивається він не тільки на демографічній ситуації в країні, а й на здоров’ї і репродуктивній функції жінок. Так, за даними статистики, близько 60% всіх вагітностей в нашій країні закінч..

Читати далі...