З 2 листопада працюють підготовчі курси для вступу. Інформація за телефонами навчального закладу

Краєзнавчий проект "Світило Бурлюка зійшло..."

19 квітня 2018 року на базі Сумського будівельного коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів соціальних дисциплін технікумів і коледжів та X конкурс робіт з краєзнавства «Історія-це поруч…», в яких взяли участь студенти- учасники з 16 навчальних закладів та викладачі.

Для налаштування на роботу та перемогу студенти перед початком конкурсу традиційно об'єдналися в коло дружби.

Понад три години відбувалися змагання, юні краєзнавці показали не тільки знання історії, традицій, розвитку культури та мистецтва рідного краю, а й продемонстрували власні творчі доробки та історичні артефакти, віднайдені під час розвідок. У залі панувала доброзичлива атмосфера.

Традиційно студенти пошуково – краєзнавчого гуртка під керівництвом викладача історії Немеш О.М. Конотопського медичного училища брали участь у краєзнавчому конкурсі.

Цього року Панасенко Данило, Мищенко Ольга, Черток Дарина зацікавились розвитком культури та художнього мистецтва Сумщини.

Як результат роботи представили на X конкурс «Історія- це поруч» краєзнавчий проект «Світило Бурлюка зійшло: творчість художника та поета - Давида Бурлюка як уособлення міфологічного мистецького образу» та нагороджені грамотою в номінації «Духовна спадщина Сумщини». Бажаємо подальших успіхів та перемог. Пам’ятаймо, що «Історія рідного краю – це маленька перлинка Вашої душі». Вивчаємо історію рідного краю