Шлях довжиною 90 років. 3 травня навчальний заклад святкує ЮВІЛЕЙ! Вітаємо ALMA MATER !

Краєзнавчий проект "Світило Бурлюка зійшло..."

19 квітня 2018 року на базі Сумського будівельного коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів соціальних дисциплін технікумів і коледжів та X конкурс робіт з краєзнавства «Історія-це поруч…», в яких взяли участь студенти- учасники з 16 навчальних закладів та викладачі.

Для налаштування на роботу та перемогу студенти перед початком конкурсу традиційно об'єдналися в коло дружби.

Понад три години відбувалися змагання, юні краєзнавці показали не тільки знання історії, традицій, розвитку культури та мистецтва рідного краю, а й продемонстрували власні творчі доробки та історичні артефакти, віднайдені під час розвідок. У залі панувала доброзичлива атмосфера.

Традиційно студенти пошуково – краєзнавчого гуртка під керівництвом викладача історії Немеш О.М. Конотопського медичного училища брали участь у краєзнавчому конкурсі.

Цього року Панасенко Данило, Мищенко Ольга, Черток Дарина зацікавились розвитком культури та художнього мистецтва Сумщини.

Як результат роботи представили на X конкурс «Історія- це поруч» краєзнавчий проект «Світило Бурлюка зійшло: творчість художника та поета - Давида Бурлюка як уособлення міфологічного мистецького образу» та нагороджені грамотою в номінації «Духовна спадщина Сумщини». Бажаємо подальших успіхів та перемог. Пам’ятаймо, що «Історія рідного краю – це маленька перлинка Вашої душі». Вивчаємо історію рідного краю