ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

2022-2023 н.р.

ДЕКАДА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ ТА ДНЯ ГЕРОЇВ КРУТ

У період війни, яку рф розв'язала і веде проти України, виникає нагальна необхідність переосмислення зробленого і здійснення системних заходів спрямованих на посилення національно-патріотичного виховання молоді - формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей. У рамках відзначенння Дня Соборності України та Дня Героїв Крут пройшла декада національно-патріотичн..

Читати далі...

ФОТОБАТЛ "МОЇ ЗИМОВІ КАНІКУЛИ"

Зимові канікули закінчились, триває навчальний процес, але чудові моменти ми звикли фотографувати, щоб через деякий час згадати, пережити ті хвилини щастя, відчути позитивні емоції, що надихають все на нові звершення. У такий непростий час ми цінуємо прості життєві дрібнички: світло, мир, тепло у домі, сімейні посиденьки, турботу про домашніх улюбленців, цікаву книгу , фільм та можливість доп..

Читати далі...

МАЙСТЕР-КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ ЯНГОЛЯТОК- МОТАНОК

На передодні Новорічних свят у коледжі пройшов майстер -клас з виготовлення ляльок-мотанок «Янголятко». Зустріч проходила у дружній та теплій атмосфері у бібліотеці коледжу.Хлопці та дівчата робили Янголяток у гарному настрої,з позитивними емоціями та раділи тому, що їхні мотанки будуть маленьким подаруночком для дітей студентів, викладачів та працівників коледжу, а також їх власних малень..

Читати далі...

«НОВОРІЧНА КАЗКА 2023»

Новий рік -свято, на яке чекають і дорослі, і діти. Хоча сьогодні,через війну, святкового настрою практично немає, надія на світле майбутнє та здійснення бажань все ж жевріє в душі кожного українця та всі чекають чудес.Особливо на це свято чекають маленькі діти. Студенти -активісти коледжу подарували "Новорічну казку 2023" дітям студентів,викладачів, працівників навчального закладу та власни..

Читати далі...

ІІ ЕТАП ХІІІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Підведено підсумки ІІ етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти , який проходив на базі Класичного фахового коледжу Сумського державного університету . Мовно-літературний конкурс проходить щорічно, починаючи з 2010 року, в період із 1 жовтня до 10 березня і має на ме..

Читати далі...

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

5 грудня - увесь світ та Україна відзначали Міжнародний день волонтера.Невтомна праця волонтерів— взірець побудови громадянського суспільства, в основі якого лежать найбільші моральні цінності — любов та повага до ближнього.За ініціативи відділу у справах молоді та спорту Конотопському міської ради відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного дня волонтера.Захід проходив в укритті Конотопсь..

Читати далі...

ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Сьогодні, у третю суботу листопада, ми вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932 – 1933 років. Кожен із нас переосмислює нашу історію, її трагічні сторінки, які примушують стискатися людські серця. Одна з найстрашніших – Голодомор, який призвів до небачених безневинних жертв. З метою поглиблення знань студентів про трагічні події 1932-1933 років, показати, що це була цілеспрямована політика у ..

Читати далі...

День Гідності та Свободи

У рамках відзначення Дня Гідності та Свободи (21листопада) – одного зі знакових офіційних свят, встановленого на честь двох революцій, які відбулися в Україні у 2004 та 2013роках у Конотопському фаховому медичному коледжі пройшли національно - патріотичні виховні заходи: урок патріотичних цінностей "Україна.Майдан.Перезавантаження" на базі міської бібліотеки ім.С.І.Пономарьова Конотопсько..

Читати далі...

ОНЛАЙН- КОНКУРС " КРАЩИЙ СТУДЕНТ КОНОТОПА" 2022 року

На передодні Міжнародного дня студента,16 листопада, в укритті Конотопського ліцею № 7 ім. Григорія Гуляницького пройшла церемонія нагородження переможців міського онлайн-конкурсу «Кращий студент Конотопа» 2022 року, який відбувся 10 листопада 2022 року.Патріотичний дух переможців конкурсу і всіх присутніх підтримували творчий оркестр 58 окремої мотопіхотної бригади імені Івана Виговського..

Читати далі...

ВИДАННЯ ЛІТОПИСУ «ОСВІТА У ВОГНІ»

Історія  роботи  волонтерів  КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж»  увійшла до видання  «ОСВІТА  У ВОГНІ».Цьогоріч  побачило світ видання науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти Міністерства освіти і науки України «Освіта у вогні». У ньому зібрані власні історії та історії про викладачів, студентів, працівників освіти, розповіді про ..

Читати далі...