ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

2022-2023 н.р.

УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ «НЕЗЛАМНІ UKРАЇНЦІ»

У реаліях сьогодення досить актуальним є військово-патріотичне виховання молоді, оволодіння навичками медико-психологічної самодопомоги, залучення до різних активностей та формування навичок здорового способу життя. У нашому місті триває реалізація проєкту "НЕЗЛАМНІ UKРАЇНЦІ". Представники активної учнівської та студентської молоді громади беруть участь у триденному національно-патріот..

Читати далі...

УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ ВІДКРИТОГО ЧИТАННЯ ПРОЗИ «УЗВАР-ФЕСТ 2022»

У міському парку «Юність» відбувся традиційний VI-й фестиваль публічних читань «Узвар-Фест 2022» в якому брали участь студентки коледжу Вікторія Ємліна (гр.4 мс) , Мажара Олександра (гр. 2ф). Фестиваль започатковано з метою заохочення конотопців до читання, популяризації української класичної та сучасної прози, художнього слова. Він підтримує творчих людей – читців, письменників, любителів ..

Читати далі...

НАГОРОДЖЕННЯ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ В УКРАЇНІ

9 вересня, у приміщенні міської ради відбулось нагородження тренерів, вчителів з фізичної культури та спорту та спортсменів з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту України, який відповідно Указу Президента України від 29.06.94 N 340 "Про відзначення Дня фізичної культури та спорту в Україні" відзначається кожного року у другу суботу вересня.Почесними грамотами відділу міської ради..

Читати далі...

ВІДКРИТИЙ ПАТРІОТИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ -КОНКУРС «НАРОД-ГЕРОЙ ГЕРОЇВ ПОЯВЛЯЄ».

Студенти Конотопського фахового медичного коледжу брали активну участь у Відкритому патріотичному фестивалі-конкурсі «НАРОД-ГЕРОЙ ГЕРОЇВ ПОЯВЛЯЄ». Фестиваль-конкурс проведено з метою поширення патріотичний ідей засобами мистецтва, виявлення та підтримки талановитих студентів, сприяння становленню української та європейської ідентичності, заохочення до патріотичної творчості захисників України..

Читати далі...

ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ ПЕРШОКУРСНИКІВ

У День знань, у КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» відбулась урочиста посвята «Я- СТУДЕНТ!» першокурсників та зустріч з їх класними керівниками, і адміністрацією коледжу. До нашої дружньої колежанської родини влилась нова хвиля першокурсників бази дев’ять класів спеціалізацій «Лікувальна справа», «Сестринська справа».Зі щирими словами привітань до першокурсників зверну..

Читати далі...

«МИ УКРАЇНЦІ: ЧЕСТЬ І СЛАВА НЕЗЛАМНИМ»

Новий 2022/2023 навчальний рік розпочинається в умовах війни, у часи, коли Україна вистояла у протистоянні з однією з найпотужніших армій світу, заплативши за це тисячами людських життів, втративши частину своєї території. З метою виховання почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу, долучення до волонтерського руху, глибокої пошани д..

Читати далі...

МОЛОДІЖНІ ІНІЦІАТИВИ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

13 серпня, з нагоди Міжнародного дня молоді, за ініціативи відділу молоді та спорту Конотопської міської ради в центрі міста проводились благодійні активності під час яких місцяни донатили на ЗСУ.Студентська молодь та викладачі КЗ СОР" Конотопський фаховий медичний коледж" не залишилась осторонь та долучилася до доброчинної діяльності. Студенти-волентери коледжу вимірювали, всім бажаючим, арт..

Читати далі...

ПРИВІТАННЯ МОЛОДІ КОНОТОПСЬКОЇ ГРОМАДИ ВЛАДОЮ МІСТА

Міжнародний день молоді — міжнародний день, що відзначається ООН 12 серпня. Цьогоріч українська молодь святкує цей день по-різному: волонтерить, воює на фронті, веде бізнес для розвитку економіки, допомагає хворим, проводить акції на підтримку ЗС. Незважаючи на рід занять, кожна людина має право відчути себе знову безтурботною та юною.Сьогодні у малій залі Конотопської міської ради відбулося сп..

Читати далі...