Прийом заяв та документів для вступників на базі ПЗСО (11класів) починається 13 серпня 2020 р. Запрошуємо усіх охочих!!!

«Жінка – одвічна краса природи»

06.03.2018 року студентами групи 1 мс під керівництвом класного керівника Рощик Вікторією Анатоліївною був проведений виховний захід «Жінка – одвічна краса природи», де першокурсники змогли проявити свої багатогранні таланти. На святковий захід були запрошені викладачі, батьки, бабусі.

Всі присутні насолоджувались підготовленими номерами, під час яких студентки декламували романтичні вірші, співали веселих пісень, розігрували кумедні сценки. До уваги присутніх були представлені відео про відомих видатних жінок України. Запальні танці на сцені не давали гостям свята спокійно сидіти на глядацьких місцях!

Всіх присутніх до сліз розчулювали лагідні пісні про маму. Дівчатка групи 1 мс заздалегідь виготовили букети з цукерками для матусь. А слова вдячності і любові, що щиро лунали з вуст дітей, доносилися до тих, хто засіває добром душі та серця - до викладачів і, звичайно, мам та бабусь! Всі були задоволені.

Святковий захід пройшов цікаво і незвично! Емоції переповнювали! А вражень залишилося на довгі роки!